| Joyfetih a întrebat:

De ce pana la varsta de 11 ani unii baieti au tendinta sa intretina relatii sexuale intre ei chiar daca nu sunt gay?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hormonii necopti. La 11 ani sunt inca niste copii.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca li se scoala cucul si nu stiu ce sa faca cu el, ca atre, cum se joaca cu alti baitei, vor sa incerce diverse chestii si asa ajung poate la joaca asta idioata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu dintr-o simpla joaca de copii nevinovati, care au inceput sa-si exploreze functiile organului sexual, insa insa mod oarecum lipsit de intentia sexuala. big grin

| mihai69 a răspuns:

Pentru că majoritatea suntem bisexuali. Și nu doar până la 11 ani, ci și (mai ales) după aia.

| Frank51 a răspuns:

Hormoni.

| SG1995 a răspuns:

Stay what? Până la 11 băieți nici nu prea știu ce e sexul, abia dacă fac laba.