| Xanor a întrebat:

De ce parintii nu imi permit sa ma uit la porno la varsta de 20 de ani? Daca m-ar prinde m-ar certa rau si mama cauta pe istoric ca sa vada daca nu m-am uitat, intr-o zi m-a prins si asa o cearta a facut incat nu mai aveam chef de viata.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Păi depinde din ce motiv nu te lasă: religios, că te vede încă copil, că consideră că nu e bine pentru tine din tot felul de lucruri ce o fi auzit despre masturbare, că i se pare oriibilă ideea ca copilu ei să facă asta etc.

| Xanor explică (pentru Adry05):

Cred ca toate cele care le-ai enumerat sunt motivele daca ma gandesc mai bine

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca toate femeile sant curvę si o sa ti.o freci pana ii da lacrimile de suparare. Iti dadeam o papusa americana de calitate sa-i faci ciuda ca ai partenera stabila serioasa daca aveam in stock

| mihai69 a răspuns:

De fraier ce ești.

| Sofer a răspuns:

Te uiti apoi stergi istoric.

| Donsavas a răspuns:

La vârsta ta filmele porno se fac, nu se privesc.

| Goete a răspuns:

Pentru ca esti un papa-lapte si cum papi lapte de.la.mama si nu stai pe picioarele tale, trebuie sa o asculti.

| Goete a răspuns:

La 20 de ani in loc de prieten(a) sa stai la porno... nu ma mira ca nu te lasa.
Mai sunt din astia... pun pariu ca stai si freci mebta si parintiinte tin si iti dau casa si masa

| Eireann a răspuns:

Atat timp cat stai in casa lor (ca nu cred ca stai singur si dau buzna la tine in casa sa se uite in istoric) trebuie sa accepti regulile lor.

Răspuns utilizator avertizat
| Theo94 a răspuns:

Intra pe incognito.

| Bariel a răspuns:

Fa ti un cont google anume pentru porno, si te deconectezi de fiecare data

| Xanor explică (pentru Bariel):

Incognito se cheama

| AEWPenta a răspuns:

De comunisti, de la varsta de 18 ani ai voie sa te uiti cat vrei si fara sa dai explicatii mai ales daca nu ai nici prietena e o chestie normala.
Si inca ceva ca sa stergi istoricul apasa CTRL+H delete history depinde de ce browser folosesti.

| Edyy5555 a răspuns:

E bolnava saraca este maniaco depresiva si pusa pe control. Nu te poti masturba pe telefon la filmulete si apoi stergi istoricul? Urata sa te controleze in asa hal pana la urma este o chestie normala, barbateasca si sanatoasa sa iti cunosti corpul.

| SorinelCopilu a răspuns:

Probabil pentru ca ai 20 de ani si si parinti inca te consideră copil

| vulpitaa18 a răspuns:

Doamne fereste, ai 20 de ani si ai tot dreptul sa faci asta+ca uitatul la astfel de filme nu mi se pare ceva asa de grav la 20 de ani deci nu inteleg de ce parintii tai nu inteleg ca trebuie sa fii liber si sa faci ce vrei