| anonim_4396 a întrebat:

De ce picioarele femeilor sunt atractive pentru bărbați? Din ce puncte de vedere?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Picioarele unei femei reprezinta „calea fericirii" spre Muntele lui Venus.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bineinteles sa fie pe tocuri inalte

| Mosotti a răspuns:

Arata frumos pur si simplu. E parte din corpul unei femei frumoase care emite sanatate si fertilitate conform legilor ancestrale de atractie pe care noi nu am evoluat deloc dupa cum realitatea o arata.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Din punctul de vedere a ceea ce se afla unde se termina. Sau unde incep, depinde cum privesti situatia.

| Hammurabi a răspuns:

Ce parte a corpului feminin nu e atractivă pentru bărbați?
Dar dacă picioarele unei femei ar fi demontabile, și ai oferi unui bărbat numai picioarele, nu cred că ar fi încântat (exclud pe cei cu fetișuri) laughing

| anonim3247 a răspuns:

Picioarele unei femei se văd foarte frumos în fustă scurtă.

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Este diferență mare între una cu fustă scurtă și una cu blugi sau pantaloni de stofă.