| anonim_4396 a întrebat:

De ce poarta femeile tocuri? big grin

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tocurile,ofera inaltime si sterg kilograme,silueta femeii devine brusc mai atragatoare,mai subtire,mai sexy.
In plus,un picior incaltat intr-un pantof cu toc va fi intotdeauna mai intins si mai incordat decat intr-un pantof sport,forma piciorului va fi mult mai eleganta si mai atragatoare, fiecare linie fiind subliniata mai bine!
Asa ca, stiu femeile ce stiu si stiu bine!

| mona a răspuns:

Ca sa fie mai inalte si mai sexoase

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Ca sa til bage tie in cur ma lool ce intrebari

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dă i repede funda d nei Greece 12, că stie ea ce stie.

| Crazyfish a răspuns:

De sexy ce sunt!

| Gabryel98 a răspuns:

De ce naiba pui intrebari ata de tampite la aceasta categorie?

| justme_3711 a răspuns:

Tocurile au fost facute, pentru ca femeia sa calce lumea in picioare in mod elegant!

| OpenYourEyes a răspuns:

Sa calce lumea intr-un stil elegant!winking

| ILINCA_8854 a răspuns:

Fiindca sa para mai inaltehappy

| Anonima1_1208 a răspuns:

S-a para mai inaltelaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca au nevoie, unele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anka stai destul de rau cu gramatica "s-a para mai inalte?"...iar gabriel am pus intreebarea asta pentru cei care nu is tampoiti ca tine si isi dau seama ca e ca un sandaj de opinie, vreau sa vad inspre ce inclina pererile celorlalti nu ca sa aflu raspunsul ca doar nu am aterizat d epe Marte tongue ci vreau sa vad daca majoritatea considera ca femeile poarta tocuri pentru ele insele ca sa para mai inalte sau poarta pentru a fi mai sexy si sa atraga barbati happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aly esti frustrata ca nu ai 1.75 ca mine si trebuie sa te cocoti pe tocuri? poate ca u ai nevoie de un toc bagat in fund laughing ca vad ca duci lipsa tongue

| Sisi_6177 a răspuns:

Pentru ca sunt diferite de baieti si sunt mai deosebite.lol!