| VacutzaRoscata a întrebat:

De ce prefera baietii sexul anal fata de cel vaginal? cu ce e asa special?
mie mi se pare o prostie si nu as face asa ceva plus ca am auzit ca fetele nu simt nicio placere si doare foarte tare straight face
funda love struck

4 răspunsuri:
| cocolinoung a răspuns:

E simplu pentru ca este TABOO este ceva ce nu fac toti dar isi doresc sunt unele fete care prefera anal sunt altele care prefera oral etc etc ce este adevarat ca majoritatea prefera normal

| Mada_7170 a răspuns:

Pe fete doare cel anal. Multe fete il aleg pe cel anal deoarece nu vor sa se dezvirgineze si sa afle parinti lor ca au fost deflorate dar vor ca iubiti lor sa aiba placere. N stiu de ce baieti il aleg pe cel anal.

| ioska a răspuns:

E mai stramt

| Sniker a răspuns:

In primul rand ai auzit prost. Biologic n-ai cum sa nu simti placere. Trebuie sa fi open minded si sa te bucuri de ce se intampla. Noua ne place pentru ca e mai stramt, mai sunt si alte chestii dar asta in principal