| Rxoxo a întrebat:

De ce profita barbatii de femei? Acum 5 zile am facut sex cu un tip, ne cunosteam de ceva timp, ma alinta baby, ne trimiteam mesaje toata ziua, s-a intamplat sa cedez apoi m-a sarutat cand a plecat si mi-a spus ca ne mai vedem peste 2 zile. Am vorbit urmatoarea zii foarte putin iar de atunci nimic... de ce?

33 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ai mers o data si cam atatthinking

| AndreiGabi a răspuns:

De ce profita barbatii de femei? laughing
Prima fraza care mi-a trecut prin cap a fost "daca esti proasta...". Nu-mi place sa judec pe nimeni, dar daca astea "ne cunosteam de ceva timp, ma alinta baby, ne trimiteam mesaje toata ziua" sunt criteriile dupa care faci sex ii dau dreptate lu' simplulike laughing.
"nu mai avem subiecte de discutie si ne jucam Candy"
Saracu, trebuia sa-i spui ca esti garaj si nu-l mai chinuiai.

| RAY a răspuns:

A fost o experienta in viata ta,ai invatat ceva asta e important, acuma e trecut asta, nici eu nu inteleg de ce uni dupa sex pleaca posibil lipsa maturitati, prostia, macar putea sa tio spuna direct nu cu vrajeli, sunteti tineri traitiva viata dar fiti sinceri

| cristimihailov a răspuns:

Tipul acela a mai trecut o cucerire pe raboj.

Poate pentru ca simtea nevoia de mai multa distractie, poate era statut, oricum ar fi, a plecat imediat ce i-ai dat ce a avut nevoie.

Practic esti suparata pe tine ca nu te-ai prins. Poate este mai bine sa ramai cu amintirea placerilor si sa treci mai departe.

Ai fost norocoasa ca ai scapat repede de el. Gandeste-te ca poate erai cu el o vreme si apoi incepea sa mearga pe la vecine. Atunci era mai grav...

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cum iti asterni asa dormi sau ce alegi aia ai.

| Alcyon a răspuns:

Mi se pare stupida chestia asta cu "profitatul". Adica barbatul e un nemernic, care "profita" de sarmana fata inocenta laughing Care asa de nevinovata era, ca a ajuns la el in pat. Daca vrei relatie serioasa, spune-i si respectivului, barem sa stie si el. Nu de alta, dar in felul asta eviti dezamagirile.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Desi nu ai fost cel mai retinut in cuvinte ai sintetizat destul de bine ideea. Daca vroia love nu cadea in 5 zile. Asta se numeste aventura si e misto da sa nu spere aiurea la mai mult!

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

N-ai stiut sa-l ademenesti suficient incat sa te mai vrea si a doaua oara. Poate te-ai oferit prea usor.

| NameHarris a răspuns:

Multumesc ca mai corectat! Si traiesteti viata fata mea ca numa una avemlaughing)Tea lasat asta vine altu stai linistitalaughing

| StalkerSoul a răspuns:

Smecherii profita de femei, va manipuleaza cum vor jucaria lor laughing, pentru ca asa sunt ei prosti, nesimtiti...
Ma rog, daca vrei o relatie, cauta-ti un baiat timid. acolo la locul lui.
Si numai te lasa pentru oricine, hai serios de ce dracu va lasa-ti asa usor? straight face
Ti-a zis baby si ti-a dat un msg hey neata soare pnm si acum ai cazut la el in sculalaughing fi serioasa...
Baiatul si-a facut treaba, acum a trecut la alta victima.
Ai grija ce faci pe viitor, ti-am zis alege un baiat timid!
El te va iubii si pretuii, va sta langa tine si... descoperi tu!

| Foxyyyy a răspuns (pentru StalkerSoul):

Exista doar doua categorii? Timizi si smecheri?! laughing Nu prea cred. Timizi sunt doar baieteii fara experienta sau cei ce n-au incredere in sine.

| Georgemy2 a răspuns:

Lol, scuze ca-ti zic, dar ti-o tras la poarta si-o plecat la alta

| Anonymous999 a răspuns:

E porc daca a plecat dar e si vina ta pe o parte. Fa-l sa sufere merita.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Anonymous999):

Stai ca nu pricep. De ce ar mai suferi el? Baiatu stia clar ce vrea, scop atins, next!

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Pentru ca e profitor.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai tocmai de aia nu o sa sufere! Pentru el a fost just sex. Pentru ea...naivitate,prostie(fara suparare).

| Anonymous999 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu cred ca ii pasa lui dupa 5 zile de asta.C'est la vie.

| marry95 a răspuns:

,,Lucrurile ieftine atrag multi clienti." asa ca daca continui asa o sa ai parte de multi,, cumparatori". Nu te mai lasa asa usor, un baiat care nu lupta sa te aiba nu o sa te aprecieze niciodata. O sa se gandeasca ca o sa te lasi la fel de usor la toti baietii care te abordeaza si astfel ii dispare respectul fata de tine. Si-a atins baiatul scopul si a plecat...probabil acum vrejeste alta domnisoara sperand sa obtina acelasi lucru laughing. Ai grija de tine, respecta-te daca vrei sa fii respectata.

| ElenaRomann a răspuns:

'Regulamentul de ordine interioara' al relatiilor este constituit de regulile morale care, evident ca au fost incalcate. Acolo a fost problema. Continuarea povestii era previzibila.

| sirD a răspuns:

Poate ti-i alegi si tu
Baetii linistiti, timizi care v-ar tine in palme nu va plac
Sincer, deseori meritati
Imi pare rau de experienta proasta care ai avut-o dar poate vei invata ceva din asta

| Rxoxo explică (pentru sirD):

De ce sa-mi placa un tip linistit, timid...am avut unul si m-am plictisit laughing la un moment dat am ajuns sa nu mai avem subiecte de discutie si ne jucam Candy laughing. Am nevoie de un baiat tupeist, sociabil, nebun dar astia tupeisti mai sunt si nesimtiti azi esti baby maine curva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rxoxo):

De fapt ai nevoie de un baiat tupeist, sociabil, nebun si care sa te iubeasca. laughing Da-l drecu sau da-l prin masina de tocat, tot aia. O sa gasesti persoana potrivita dar nu te mai victimiza aiurea " Baietii profita de fete.". A fost sex, a fost bun, te-ai simtit bine asa ca ati profitat amandoi unul de altul ca tu ai pus sentimente si el prezervativul e alta treaba, trebuie sa fii mai atenta. happy

| sirD a răspuns (pentru Rxoxo):

Deci ai prins idea happy
Sunt foarte putini BARBATI care stiu sa tina mana unei domnisoare, sa fie puternici dar si respectuosi, abia am vazut cativa happy
Succes

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Am vazut cum sunt astea care se plang de baietii care isi bat joc de elelaughing daca vine unu timid la ele il i-au de prost si vor golani.Pai asta va trebuie golani cautati incercati sa ii stapaniti...Esti o femeie usoara trage acum si oricum nu te panica ca nu o sa duci lipsa toti o sa te vrea e greu pana se aude de tinehappy

| Floricikmov a răspuns:

Nu merita sa iti para rau pentru ca pentru astfel de persoane numerita nici sa te gandesti la ele nici sa-ti faci grij. Persoanele de genul acesta sunt doar pe interes de aceea nu ati mai vorbit deloc. A vrut doar sa profite nimic mai mult. Incearca sa nu-l mai cauti, pentru ca nu merita. Viata merge inainte nu te mai gandi la asta treci peste si fi optimista. Succes!

| Rxoxo explică (pentru Floricikmov):

Sa-l caut? Nici gand! Ce scopuri au unii in viata. Iti multumesc!

| Torres92 a răspuns:

Nu e ocupat, ce il doare undeva de tine, dar fara sa vreau asa am facut si eu
Exact ca si in povestea ta
Poate asa suntem noi... laughing
Dupa ce m am saturat de facut sex...(mi am rupt spatele mai bine zis)
am sarutat o si ea "sa nu uiti sa ma suni da?"
In gandul meu, sa o crezi tu
Ma duc la alta, dupa ce termin cu tine laughing

| lalamara a răspuns:

Poate e ocupat..mai ai rabdare o saptamana, maxim! daca vezi ca nimic, inseamna ca si-a atins scopul si nu mai vrea nimic, a profitat intr-adevar pentru ca e baiat fata constiinta..de asta ar fi mai bine sa te abtii pe viitor, din pacate tu esti vinovata, mai ales daca nu erati intr-o relatie.

| Rxoxo explică (pentru lalamara):

Ocupat ar fi fost si pana acum cand noi vorbeam zilnic...din punctul meu de vedere asta ar fi fost o posibila relatie(ne vedeam destul de des, ne sarutam, ieseam in oras cu prietenii lui sau ai mei, cine se trezea primul trimitea mesajul de " buna dimineata ", nu adormea nimeni fara sa spuna "nopate buna" ) poate e vina mea... nu m-am gandit asa dar oricum nu regret nimic. Multumesc happy