| Mihaa890 a întrebat:

De ce relațiile dintre tipele lesbi sunt atât de pătimașe?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca femeile sunt mult mai senzuale si romantice comparativ cu barbatiisi trairile lor emotionale de regula sunt mult mai patimase. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece bărbaților le e frică să fie vulnerabili.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Pentru că în general femeile se implica foarte mult emoțional! În general dar nu toate și nu întotdeauna. În momentul în care decidem sa avem o relație serioasa dam 200% din tot ce avem happy.

| Rhea44 a răspuns:

Pentru ca femeile sunt sexy in general?

| VladJEU a răspuns:

Pentru ca femeile stiu sa isi ofere mai multa placere una alteia ca pana la urma au si ele