| Mario1994 a întrebat:

De ce să îl mai țin pe băiatul la prieteni pe Facebook dacă nu sunt genul lui? Eu sunt îndrăgostită de el ca o proastă. El nu nici m-a scos de la prieteni și orice postez la story, el vede imediat și nu mai spune nimic.

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai te place ca amica, ce ai vrea nunta acum

| Mario1994 explică (pentru RAY):

Mai lasă mișto-urile. Nu mă place nici cum.

| RAY a răspuns (pentru Mario1994):

Ai si prejudecati eronate, nu inseamna ca daca nu simtim atractie nu va placem ca amice

| Mario1994 explică (pentru RAY):

Ca amica? Nu e nimic.

| SilentRain a răspuns:

Si pana la urma vrei sa fie cu tine din mila?
Aia este daca nu te place mergi mai departe, vezi de unu care sa te placa si el inapoi

| Mario1994 explică (pentru SilentRain):

Nu am de ales. Merg mai departe.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu mai are rost să-l ți

| Mario1994 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Știu. L-am scos de la prieteni. Dar mă doare că sunt îndrăgostită ca o proastă de el.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Mario1994):

Știu cum e, încearcă să cauți pe altcineva, știu că doare, știu că n-ai prea vrea, încearcă!

| IamJoKeR a răspuns:

Băiatul acesta nu te merită, nu merita sa vești nici macar o lacrimă pentru el. Mai sunt băieți buni care ar vrea să te cunoască, nu te mai supara

| Mario1994 explică (pentru IamJoKeR):

Asa e. Dacă îl scot de la prieteni, ce o să zică? Nimic, nu îi pasă oricum

| IamJoKeR a răspuns (pentru Mario1994):

Daca lui nu ii pasa, tu de ce te agiti? el nu te merita, poti sa-i dai block

Răspuns utilizator avertizat
| Madalin0404 a răspuns:

Buna, daca nu vede realitatea nu te m-ai ruga de el, lasa-l sa vina el la tine, il iubesti dar sunt cati baieti si o sa gasesti baiatul potrivit pentru tine succes

| Mario1994 explică (pentru Madalin0404):

Mai greu găsesc. Mersi

| Madalin0404 a răspuns (pentru Mario1994):

De ce zici ca m ai greu

| Mario1994 explică (pentru Madalin0404):

Că mă dau bătută.