| samantha a întrebat:

De ce scoti sunete atunci cand faci Sex?

Răspuns Câştigător
| Kyky a răspuns:

De placere.
Dar cand te lovesti, de ce spui "au"/"auci"? Pune-ti putin logica la contributie. happy

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca emotiile puternice scad nivelul de control al creierului asupra comportamentului si astfel dai frau unor comportamente atavice, animalice. De aceea scoti sunete involuntare cand faci sex, cand te sperii, cand simti o durere puternica brusc.

| elena a răspuns:

Se numeste "dirty talking"...mai bine sa scoti sunete decat sa te uiti in tavan si sa te gandesti ca trebuie varuit asta numai daca faci sex, dar daca faci dragoste participi cu toata fiinta ta la clipele de placere ca si asa sunt prea scurte.

| LoveForShania a răspuns:

Pentru ca te lovesti. dar si din placere. Pune capul la contributie! Si nu scrie, S'ex cu litera mare ca nu e o traditie sau lege, sau ceva important ca sa fie cu litera mare! big grin

| Notme a răspuns:

Cum a spus si selef sa iti anunti prezenta. Nu e nici o tragedie daca scoti sunete, la multi baieti chiar le plac pentru ca le indica ca fac o treaba buna!

| selef a răspuns:

Ca sa-ti anunti prezenta din cand in cand.

Răspuns utilizator avertizat
| rina a răspuns:

Cred ca mai mult de placere... dar si de durere...

| Amelia87 a răspuns:

De placerebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca iti placeeeeee

| kiska a răspuns:

MDEEE... eu la fel cared ca de placere...
unele fete fac asta pentru a excita partenerul mai mult...)))))))(cared ca sunt vulgare cele ce fac asa...))))