| AlexandruCiprian1993 a întrebat:

De ce se culca de fapt, o femeie cu un barbat?

16 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De placere, curiozitate, interes, plicitseala, razbunare, dragoste, nevoia de a compara stiluri si penisuri, de lipsa de tandrete, ca sa verifice ce a auzit despre respectivul, sau ca sa il aiba si ea, pentru ca l-a avut si X-leasca, ca sa il determine sa faca ceva anume pentru ea / sau ca recompensa, dupa ce a facut, sa avanseze, sa evite o pedeapsa, etc, etc, etc.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Niciodată nu vei afla, până când nu vorbeşti cu ea.Pot fi n motive.

| mona a răspuns:

sa isi tina de cald unul altuia, de ce crezi...

| MissxD a răspuns:

... sau un barbat cu o femeie?

Pentru placeri trupesti happy

| Vali96 a răspuns:

Sa nu doarma... daaalaughing)

| ramitzu a răspuns:

Avand in vedere contul tau nu cred ca ai 10 ani dar dupa intrebare ori ai 10 ani ori esti virgin. Am dreptate? Poi, sa-ti explic: In primul rand din dragoste iar in al 2-lea rand din placere. Ar mai exista un motiv, cel hormonal. In principiu sexul consolideaza o relatie si o face sa treaca la o alta etapa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa nu doarma singura!

| adrianamara a răspuns:

Din placere sau din dragoste uneori si pentru banii!

| FuckTWorld a răspuns:

Sa ii traga la poartalaughing.

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Placere
satisfactie
iubire
nevoie
obligatie
interes

| AxlRose a răspuns:

Ca sa scrie pe facebook!laughing))

| Danapiandi a răspuns:

Buna intrebare! Din acelasi motiv pentru care se culca si un barbat cu o femeie. laughing

| vladutu12345 a răspuns:

Le ieste somn ce dracu nu ti-ai da seama inca?rolling on the floor