| XoOxXo a întrebat:

De ce se spune ca intre varsta 14-18 ani e normal sa incepi viata sexuala? Daca atuncea ti se dezvolta corpul?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Vorbesti de vremurile bune adica?laughing Acum, la 14 ani, pustoaicele pot tine si ore de educatie sexuala.

| NoChanceForUs a răspuns:

De la 16-17 în sus, nu cred că de la 14 ar fi ok.

| Yaguar a răspuns:

Cine spune ca intre virsta de 14-18 ani? poate cei care nu cunosc pot sa spuna asa, sau baetii care doresc sex pot spune asa. Iar medicii spun dupa 18 ani.

| SiMpLa a răspuns:

U traiesti pe principiul:"Asa se spune"? fiecare face ce vrea cu viata lui si isi incepe viata sexuala cand este pregatit treaba lor.Din punctul meu de vedere Nu pana la 18 ani.Pt ca, care mai e farmecul copilariei, adolescentei? ne maturizam prea repede si dam de greu si vrem sa ne intoarcem de unde am plecat si realizam ca am gresit ne dam pumni in cap dar cui ai mai pasa? Fapta e consumata. Bucura-te de toate etapele vietii si gusta din fiecare la timpul potrivit pentru ca nu te mai intalnesti cu ele:*pup

| Batik a răspuns:

Da are si asta o legatura, e bine pe la 16 in sus, eusunt virgin am 17 si nu vad timpul acela de a face sex :X

Răspuns utilizator avertizat