| mario a întrebat:

De ce simt femeile nevoia sa cumpere?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si tu daca ai fi singur simti nevoia sa cumperi, poate vrei sa zici ca le plac femeilor sa stea mult in supermarket sa se uite la stiling si haine.

| AnonimA a răspuns:

Ce sa cumpere?laughing

haine?laughing=pai mai trebuie sa le schimbe si ea

bijuteri?laughing=poate vede ceva mai fain

sau ce?batting eyelashes

| baru a răspuns:

Sall. Descarcare, nervoasa, cred Totul porneste de la creier. Pa

| Baby a răspuns:

Pentru ca vrem mereu sa aratam perfect, sa avem cele mai dragute haine si nu ne saturam niciodata. Eu una as putea sa stau 3 zile treaza numai ca sa cumpardevillaughing))
acum ma refer la haine, incaltari si cosmetice=D

| DevilLife a răspuns:

De ce barbatii simt nevoie sa f*** incontinuu?laughinge logic nu...

| RUMBURAK a răspuns:

Pentru ca e mereu un bou dispus sa plateasca.

| Denisu_9851 a răspuns:

Sunt perfect de acorf cu RUMBURAK laughing)

| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Deoarece femeile trebuie sa fie frumoase si sa aiba lucruri frumoase, ce vrei sa spui ca voi barbati puteti trai fara bere si alte lucruri?>

| ramona_1444 a răspuns:

Deoarece banul e ca un dusman iar cu dusmanul nu stai in casa