| HabarNamPeCePlanetaTraiesc a întrebat:

De ce sunt fetele mai fitoase ca baietii?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Pentru că au o păsărică, și știu că bărbații doresc asta.

| Msadjsafsdgfdsfdss a răspuns (pentru Azµre):

Good pointhee hee

| bibiiiy a răspuns (pentru Azµre):

laughing)))))

| Azµre a răspuns (pentru Msadjsafsdgfdsfdss):

Răspunsul cel mai bun ar fi : Cum au fost crescute de părinți și cu asta am spus tot.

| Speedy23 a răspuns (pentru Azµre):

laughinglaughing

| BubuLina999 a răspuns (pentru Azµre):

laughing

29 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

De cauciuc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Datorită acelui ceva numit săx frumos?

| Different69 a răspuns:

Exista si baieti mai fitosi decat fetele. laughing

| KnowEverything a răspuns:

Raspunsul e TOP Secret. laughing

| mel24 a răspuns:

Pai in general fetele care au fite, sufera de nebagare in seama laughing deci trebuie si ele sa iasa in evidenta cu cevahappy cu toate ca daca exagereaza cu fitele s-ar putea sa deviina nesuferita si pre plina de ea!

| adrianamara a răspuns:

Nu sunt mai fitoase crede-ma sunt si destui baieti!

| Molecula a răspuns:

Sa se faca de ras ca tampitele

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Nu sunt fetele mai fitoase ca baietii.Fiecare este altfel.Fiecare are alt comportament.Conteaza de firea fiecareia.

Răspuns utilizator avertizat
| MetalheadSatan666 a răspuns (pentru HabarNamPeCePlanetaTraiesc):

Nu am de unde sa stiu. Poate altii ma vad fitoasa poate altii nu.

Răspuns utilizator avertizat
| MetalheadSatan666 a răspuns (pentru HabarNamPeCePlanetaTraiesc):

HabarNamPeCePlanetaTraiesc? Iti spun eu, pe Terra!laughing In fine eu mi-am facut treaba, ti-am dat raspuns.

Răspuns utilizator avertizat
| xJustJuss a răspuns:

Nu neaparat fite.Eu cel putin ma imbrac de la firme renumite(Nike,Puma,Adidas,Champion, Pool Shurck, Tomy H., etc), mai port si ceasuri scumpe(Acum eu am 13 ani), Si mi-se spune de la cei mai mari ca am venit eu fitos.Si la fete e la fel.

Răspuns utilizator avertizat
| papusica987 a răspuns (pentru xJustJuss):

rolling on the floor era de ajuns sa spui firme renumite, intelegeam si noi nu suntem inaptihappy

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru HabarNamPeCePlanetaTraiesc):

Dacă te referi la gesturi, atunci să știi că alea o fac ca să pară mai interesante, și mult mai simplu ca să pară, repet, ca să pară mai ȘMECHERE.

| bibiiiy a răspuns (pentru xJustJuss):

Mai trebuia sa adaugi si Zara, Pull&Bear si Bershka si gatalaughing

| xJustJuss a răspuns (pentru papusica987):

Daca spun "Imi pare rau"; Ma ierti?

| xJustJuss a răspuns:

Aaalaughing.Hmm.Fetele sunt putin mai laudaroase ca baietii, isi pun in valoare toate calitatile si se cred mai interesante

| Aaanoniiiima a răspuns:

Cunosc baieţi mai fiţoşi ca fetele!