| cata3333_3885 a întrebat:

De ce sunt geloasa?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca nu iti respecti partenerul.

| fabiola a răspuns:

Eu zic ca gelozia nu se naste din senin, ceva sau cineva ti-a zgandarit increderea!

| AnonimA a răspuns:

Buna happy

Fiecare fata\baiat este gelos\geloasa pentru ca isi iubeste partenerul/partenera si poate c anul au incredere unul in celalalt

Daca nu exista incredere intr-o relatie e totul aiureasad Oricum increderea vine intre timp poate ca esti la inceput si nu ai incredere in elkiss

Deci esti geloasa ca il iubesti si nu ai incredere in elkiss

>big grin

| Andreea_1440 a răspuns:

Hmmm pentru ca nu ai incredere in pers de langa tine sau poate ca tii prea mult la el:-s

| gya_5588 a răspuns:

Pentru ca il iubesti si nu poti sa-ti imaginezi viata fara el asa cum nu poti sa ti-l imaginezi pe el in bratele alteiabig grin Putina gelozie nu stica nimanui.

| Kutza a răspuns:

Mmmm.pai ca nu ai vrea sa'l pierzi! happyhappy
dar vezi nu uita: tot ce e mult strica straight face