| ionelaaa33333 a întrebat:

De ce sunt mai adorate fetele virgine repede raspunsuri

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde de varsta. Daca intalnesti o femeie de 25 de ani, te astepti as fi avut un partener sexual si o adori. daca intalnesti o tanara de 18 ani, nu te astepti sa-si fi inceput deja viata sexuala si incepi sa-ti pui probleme asupra comportamentului ei in general. Iti pui intrebari nu fiindca virginitatea in sine inseamna ceva, ci fiindca nimeni nu-si doreste o femeie cu comportament promiscuu care are parteneri sexuali intamplatori sau o femeie cu sechele fizice in urma inceperii vietii sexuale inainte de 18 ani.

19 răspunsuri:
| costelus25 a răspuns:

Barbati trecuti de 20 de ani nu mai cauta asa cevalaughing)o data ce te implici intr-o rel cu o fata virgina trebuie sa fii constient si de obligatiile pe care le ai fata de eahappy

| Maria_Ana_1997_il9t a răspuns:

Pentru ca baiatul vrea sa conduca si mai ales ca asa se simte mai special pentru ca fata respectiva isi pierde virginitatea cu el si pentru un baiat asta e destul de important.winking

| Oaste a răspuns:

Ca ele nu sunt gaurite, au ghiveciul intact

| Maria_Ana_1997_il9t a răspuns:

Deci tu faci proaste toate fetele pentru ca toate suntem virgine pana la un moment.winking

| Maria_Ana_1997_il9t a răspuns (pentru Oaste):

laughing Asta-i buna!

Răspuns utilizator avertizat
| mona a răspuns:

Pentru ca sunt,, neexperimentate,, si unele chiar se lasa prostite de oricine

| Dariusuu a răspuns:

Raspunsul?

iseenochanges.

| Raiiiisa a răspuns:

Orice fata/femeie ar trebui adorata pentru ceea ce este ea de fapt si nu pentru virginitatea ei.
Baietii/barbatii care se uita prima data la acest aspect, orii ii intereseaza numai asta, ori altceva nu stiu sa aprecieze.
Si ce daca o fata nu mai este virgina..aceasta nu mai trebuie adorata si iubita?happy

| ginoeugen23 a răspuns:

Pentru ca sunt rarehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Dariusuu a răspuns (pentru iseenochanges):

Sunt de acord cu tine atata tot.

O seara placuta.

| bombonika18 a răspuns:

Pentru ca sunt neexperimentate, si baietii adora sa faca pe "profii" cu ele

| rikkimady16 a răspuns:

Pentru ca baietii sunt niste dobitoci. Unii dintre ei. Ei au voie sa se f*ta cu cate vor ei pe noapte, dar noi..noi nu, noi sa fim virgine ca asa se cade, nu? Ce va mai place voua sa aveti o virgina langa voi sa o puteti voi prostii cum vreti. Voi mari curvari si vreti ca fetele sa fie sfinte... si nu zic asta ca nu sunt eu virgina, sunt dar m-am saturat de expresia " trebuie sa fie virgina" da de ce frate? tu ai uitat cu cate te-ai culcat pana in momentul asta? Ia stai tu pana la 20 -jde ani virgin, da virgin bai si dupa aia poti sa vi cu pretenti de genu, pana atunci ciocu mic si joc de... gleznewinking Fiecare fata e speciala in felul ei! si nu depinde de virginitate. Poate atunci cand ai decis sa rennunti la "inocenta" ai facut acest lucru cu o persoana pe care chiar o credeai speciala si s-a dovedit ca nu e asa. Si acum ce? cele care nu mai sunt virgine nu merita iubite? Ba merita! Baietii sa mai lase din ego-ul lor si sa mai vada si nivelul lor nu doar al fetelor.

| DorelExpertu a răspuns:

1deoarece nu exista indoiala de a fii curve
2senzatii diferite
mai erau cateva dar nu le mai retin

| vladutzu96 a răspuns:

Nu te uita niciodata

| zuzu a răspuns:

Pentru ca sunt "curate". Dar nu mereu e asa!

| CominxIonut a răspuns:

Din motive de siguranta! daca ai o relatie cu o fata virg de la inceput sunt sanse mai mari sa nu te lase si sa fii doar tu acel barbat important si nu mai exista sentimentu de a fi comparat cu un altul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orgoliu si cam atat