| PuieMonta2002 a întrebat:

De ce toate fetele imi dau seen cand le bag in seama?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca sant pe interes neserioase. Alea nu ofera un viitor de durata

| Adry05 a răspuns:

Probabil le bagi în seamă ca restul de 10 băieți care le scriu în aceeași zi

| Sofer a răspuns:

De smechere și fitoase.

| Speranta12 a răspuns (pentru Sofer):

Mama ce pisic smecher ai la poza de profil :X

| Nemessys a răspuns:

Ce le scrii mai exact?

| alexalx1234 a răspuns:

De curve sparte si fitoase

| alexalx1234 a răspuns:

Vor doar bani, BMW, cocalari și mușchi pe când ele nu oferă nimic într-o relație. Panarame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai masina scumpa?
Ai trupul lui Dorian Popa?
Ai vrajeala lui Dani Mocanu?
Daca nu ai, iata de ce iti dau fetele cu seen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Pentru ca scrii cui nu trebuie.
2. Poate unele au prieten
3. Nu știi sa te bagi in seama.

| SLS92 a răspuns:

Pentru ca's pe stop, eu de obicei le bag poola in gura cand imi dau cu seven sa vezi ce repede raspund dupa

| Musca88 a răspuns:

Toate-s la fel.

| StefanAdam a răspuns:

Fitoase

| Randomkid a răspuns:

Ce raspunsuri misogine si oribile. Eu sunt o fata care nu le raspunde niciodata străinilor. In primul rand am prieten (Btw care vine dintr-o familie mult mai modesta ca a mea, asta pentru toti cocalarii frustrati care au impresia ca fetele sunt pe interes), in al 2-lea rand si cand nu aveam, nu le raspundeam, pentru ca sunt niste straini. De ce as vrea sa le raspund unor straini? Cel mai bine, incerca sa "te bagi in seama" față in față cu o fata pe care o placi.

| PuieMonta2002 explică (pentru Randomkid):

Am incercat sa ma bag in seama pe Facebook si cu o fată pe care o cunosc de mai bine de 10 ani si tot mi-a dat seen seen seen pana la block...

| Randomkid a răspuns (pentru PuieMonta2002):

In cazul acesta numai ea stie de ce a facut asta, eu nu am de unde sa stiu ce s-a intamplat intre voi. poate ceva a deranjat-o. de-obicei nu dai seen si block cuiva pe care il cunosti fara anumite motive. Sfatul meu este sa nu mai incerci sa insisti cu mesajele daca vezi ca o fata nu e interesată, iti spun din experienta ca insistentele sunt un mare "turn Off" si nu ajuta aproape niciodata. Insa tu nu trebuie sa te simti descurajat daca o fata nu iti raspunde. Crede-ma, atat timp cat esti respectuos, amuzant si nu esti un nesimtit sau misogin (ca majoritatea celor care ti-au comentat), cu siguranta o sa gasesti o fata cu care o sa te intelegi foarte bine happy

| alexalx1234 a răspuns (pentru Randomkid):

Stai liniștită că nici abordatul fetelor față în față nu merge dacă nu ești vreun șmecher plin de sine...

| Randomkid a răspuns (pentru alexalx1234):

Sincer vorbesc, nu stiu de ce fel de fete ai dat tu, dar in anturajul meu, niciuna din prietenele mele nu sta cu vreun interlop cocalar sau mai stiu eu ce. Poate si abordați un alt tip de fete care cauta numai chestii din astea, dar va rog, nu mai generalizați. Cum exista si fete "pe ineteres", la fel sunt si o tona de baieti/barbati pe interes. De exemplu, chiar am o prietena, acum rezidenta, cu parinti plini de bani care a stat 7 ani cu un tip foarte sărac. Ea ii plătea facultatea, statea in apartamentul ei, ea ii plătea vacantele etc ca dupa ce a terminat facultatea tipul sa ii dea papucii... asa ca sunt tot felul de oameni peste tot, nu suport generalizările astea?

| ellatinaofficial a răspuns:

Cauta pe e-pal fete