| forever4you a întrebat:

De ce toti sunt obsedati de Hannah Montana?! Eu una am ascultat-o cum canta si urasc vocea ei! Voua va place de ea?

Răspuns Câştigător
| InoTkd95 a răspuns:

O URASK! e cea mai oribila vedeta ever! urask cum arata si cum canta si in primul rand urask cum zambeste, zici ca e cal!laughing)) Asa ca jos cu ea/!winking

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Lasa, ca nu numai aia provoaca obsesii. Si Biberon, Tembela Gomez si mai stiu eu ce artisti din-astia...

| alexaaa a răspuns:

No way... buuuu hannah montana.adica miley cirus, si acum cand o vezi ca o face pe diva, adica. ii sta penibil cand face pe cine nu e,. oricat de diva sar crede, tot mai trebuie sa creasca, asa ca...

| BeautyTeacher a răspuns:

Nu canta deosebit da are niste seriale tare dragute.

| cryss_6160 a răspuns:

Nici mie nu imi place hannah montana.Asa cum canta foarte putin dar au aparut atat de multe pixuri creioane penare caiete etc... cu ea de iti vine sa le dai foc la toate tongue

| RoxAnana a răspuns:

Are o voce dragutica as putea spune. dar de ce sunt toate fetele obsedate de ea? pentru ca e mica de varsta iar toatele fetele "fara creier" se iau dupa prima fata care " e la moda" si asa nu se lasa una mai prejos de alta si asa se formeaza "obsesia asta" apoi au inceput cu imbracamintea, accesoriile, rechizitele si tot felul...de la un moment dat nu o sa mai fie asa de " in trend" si o sa isi dea seama ca aia a fost doar o joaca de-a lor...

| babyblue a răspuns:

Tu crezi ca artisti care iti plac tie ne plac si noua?
Fiecare cu gusturile lui.

| michaelj a răspuns:

O iubim pe veci.

PS: How you doin'?

| KiryuZero a răspuns:

Cred ca ai mari probleme eu am luat toate albumele ei aparute in Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cine-i Hannah Montana?

| Alexandra_7038 a răspuns:

Ourasc! Iii naspa si nu inteleg de ce la ceilalti le place de ea? Cum ar fi...toata clasa si is in a 8laughing