| anonim_4396 a întrebat:

De ce trimit unii bărbaţi/băieţi pe reţelele sociale, în privat, fetelor, poze cu penisul lor, aşa aiurea, din senin, fără ca ele măcar să le ceară lor în vreun fel acest lucru? E ruşinos, ştiu. Recunosc că mi s-a întâmplat şi mie de câteva ori, în ciuda faptului că în comunitatea unde locuiesc nu am renume de tipă "uşoară", nu aveam poze unde să fiu îmbrăcată sumar, aveam postări serioase, nu unele care să incite la sex. Chiar şi unor femei măritate li se întâmplă uneori. De unde până unde asemenea gest vulgar?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De la devianță sexuală și de la lipsă de educație.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca respectivi se bazeaza pe filozofia pescareasca : daca nu arunci ''nada'' in balta, nu te poti astepta sa prinzi ''un pestisor'' ca lumea. Respectivii ''pescuind'' asa anapoda/aiurea, pur si simplu merg pe principiul de-a-si incerca/forta... norocul. laughing Sanatate!

| Mosotti a răspuns:

De handicapati mintal ce sunt, e f simplu. Nu se face asa, dar probabil ca le-a mers, ca nu aplica o metoda care are sanse zero de functionare, or fi si fete care la ocazie vor sex cand vad un penis care le-ar placea ca marime sau nu stiu.
Asa ca incearca si ei, dar oricum mi se pare f deplasata treaba.

In primul rand ca o femeie sa se culce cu unu trebuie sa-l placa cum arata la figura. In mod normal daca figura nu atrage deloc, nu se mai ajunge la cealalta.

| SG1995 a răspuns:

Din prostie, altfel nu pot să-mi explic. Efectiv în mintea unora consideră că dacă își arată mădularul, gata s-a femeile pe ei ca pisica în călduri.

| JustStitch a răspuns:

Din lipsa de educație și cei 7 ani de acasă. O fata mi-a cerut si nu a văzut nimic de la mine si nu voi trimite poze indecente nimănui niciodată.

| MPersephone a răspuns:

Mi-a trimis si mie unul recent si eu pentru a-l face sa se simta prost am inceput sa ii scriu "Vai, ce micut e! Stai sa arat prietenelor sa ne radem. Palma mea e mai mare".
Nu a vrut sa-mi mai scrie dupa asta.

| mdc98 a răspuns:

Pentru ca necontrolati si obsedati.

| decastelica1244 a răspuns:

Dacă o au mare, se laudă