| anonim_4396 a întrebat:

De ce un bărbat atunci când este foarte excitat începe să respire mai repede și să-i bată inima mai tare?

4 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu neaparat! Eu cand sunt f excitat nu respir mai rapid. Doar simt fiori de excitatie prim mine, ma gandesc doar acolo si trebuie sa rezolv problema.
La unii poate urca noradrenalina si din aia, devin mai agitati din cauza problemei nerezolvate.

| LPCTSTR a răspuns:

Se numeste adrenalina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Fin cate stiu eu asta fac si femeile nu doar bărbații. Este un lucru firesc, mi se întâmplă de fiecare dată. O problemă ar fi daca nu s-ar intampla asta. Trăiești, simti, te mișcă si e perfect. Succes!

| chiubacca a răspuns:

Pentru ca traieste, altfel murea; DDDDDDDDDDDDDD