| justme2226 a întrebat:

De ce un bărbat în jurul vârstei de 19-25 de ani nu se poate termina după ce a făcut sex? Și la sex, mă refer la mai multe partide în care nu s-a terminat deloc.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are probleme de ejaculare, unii nu produc deloc sperma si nu reusesc sa faca copii sau nu au calitatea seminala suficient de buna

| justme2226 explică (pentru mgtow):

Problema este că e prima dată când nu se termină. Și a durat in jur de peste 2 ore actul sexual, ceea ce pare de necrezut. Înainte ejacula, dar de data asta nimic.

| Emma30555 a răspuns:

Posibil sa aibă emoții, sa vrea sa fie cât mai bun și nu se lasă dus de val

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are probleme de ejaculare sau testiculele lui nu produc sperma, totuși asta poate fi și un avantaj adică actul sexual poate sa tina mult mai mult. Dezavantajul poate fi faptul ca nu poate avea copii. Adică fără sperma = fără copii