| Stănescu_Roxana_1997 a întrebat:

De ce un barbat nu si ar dori ca in timpul actului sexual, femeia sa nu vada ca acesta ejaculeaza?

7 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Fiecare avem limite in ceea ce priveste sexualitatea, nimic nu e anormal si trebuies sa ii respecti limitele. Cel mai bun mod de a afla acest lucru este sa il intrebi pe el.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu cred ca ar putea exista vreun barbat care sa aiba o asemenea retinere sau o conceptie atat de ciudata, de inexplicabila. big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pentru ca femeia cel mai probabil ar termina actul sexual fugind la baie si/sau bociferand, mai ales daca nu s-au inteles sa faca copii.

| Emma30555 a răspuns:

Nu exista asemenea barbati! Adica nu am auzit eu sa existe poate or fii! Dar de ce sa aiba jena asta?

| HadesSs a răspuns:

La fel cum exista si femei care nu pot ajunge la orgasm din ''rusine'', la fel se poate simti si un barbat.

| ShamelessQboy a răspuns:

Pentru ca acel bărbat esti frustrat in privinta sexului!

| Mandreiv a răspuns:

O astfel de reactie poate fi cauzata de faptul ca este pudic într-o oarecare masura si nu vede sexul ca pe ceva fara limite sau ceva fara norme sau sa il asocieze strict cu ceea ce este prin filmele pentru adulti. Pentru el sexul poate sa fie doar o legatura emotionala, sentimentala si nu ceva animalic.