| sopranaCadaverica a întrebat:

De ce un tip care a iesit cu o fata i-ar spune, ar intreba-o detalii despre anumite lucruri mici la cateva zile dupa intalnire si nu i-ar spune-o pe loc? De exemplu, asa din tamnesam, urmatoarea zi, el ii scrie: iti statea bine cu x lucru. Sau "aveai privirea in x fel cand te uitai la y lucru". De ce nu a spus-o pe loc? E semn ca reflecteaza?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că n-are altceva (mai bun) de zis/scris

| corbulalbrosu a răspuns:

Tot ce-i posibil. Acum are suficient de mult timp sa analizeze si sa reflecteze in privinta diverselor aspecte care i-au ramas intiparite pe retina. big grin

| alina2k18 a răspuns:

Timiditate sau e obisnuit mai mult sa scrie in mediul virtual decat vorbit face 2 facewinking
Sau isi pastra si el complimentele pentru alta data ahahhahaha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are subiecte de discuție, așa că se agață de ce știe sau a observat.

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Sau ca vrea sa te cucerească. ‘)) Asa procedează unii baieti. Răspunde și tu cu un "mersi" și cu asta basta.