| 94Lucifer94 a întrebat:

De ce unele fete când au compania unui băiat uită de cel care le iubește, iar in lipsa lui, caută atenția ta. Voi cum ați descrie o astfel de fată? Care mai și minte, gen vorbește cu tine, iar celuilalt îi va spune ca a vorbit cu o prietenă sau invers

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

O usuratica care nu i pasa de nimeni si nici nu da doi bani pe sentimentele cuiva. Isi urmareste doar interesul propriu si ii place sa i manipuleze pe ceilalti dupa bunul ei plac.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Curve proaste. Du-te sa cauti femei prin europa cand aud ca esti roman fug de tine de parca ai fi tigan. Doar daca te nationalizezi si renunti la romanie nu ai treaba sa gasesti

| RAY a răspuns:

O tarfa si genul asta de fete sunt foarte populare din pacate

| MihaiNicu23 a răspuns:

O fata care nu stie ce vrea, sau poate stie ce vrea si cauta altul mai bun.

| 94Lucifer94 explică (pentru MihaiNicu23):

Cine știe, incerc sa mă îndepărtez si eu de ea și sa o ignor.

Răspuns utilizator avertizat