| Marius22222222222 a întrebat:

De ce unele fete nu recunosc ca se masturbeaza?

Răspuns Câştigător
| AndreeaWTS a răspuns:

Da, e o informație pe care în general, fetele nu o dau.
De ce? Pentru că băieții o pot interpreta în fel și chip. De cele mai multe ori nefavorabil fetei respective.

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pentru ca pur si simplu nu vor sa zica asta oricui. Iar aici facem referire la acele putine fete care fac asta. Sa nu crezi ca se intampla la fel de des ca la barbati.

| Catrice a răspuns:

Ca unele chiar nu fac asta poate?!

| NotNamed a răspuns:

De rusine.

| AndreeaWTS a răspuns:

De ce? Faci cumva vreo anchetă? laughing
Nu e vorba că "nu recunosc", e vorba că e o informație pe care nu vor să ți-o dea.
Pentru că nu e treaba ta.

| Marius22222222222 explică (pentru AndreeaWTS):

Nu e vorba de mine.zic asa in general

| AndreeaWTS a răspuns (pentru Marius22222222222):

Da, e o informație pe care în general, fetele nu o dau.
De ce? Pentru că băieții o pot interpreta în fel și chip. De cele mai multe ori nefavorabil fetei respective.

| danaieladaniela a răspuns:

Fiecare face ce vrea.
Nimeni nu este obligata sa raspunda afirmativ la acesta intrebare.
Este un lucru intim.

| Gusticel a răspuns:

Pentru ca e ceva intim si nu sunt obligate sa raspunda la o intrebare de genul.
Si nu e o intrebare atat de esentiala precum "cati ani ai" sau "cum te cheama", ci mai degraba o intrebare la care poti sa nu dai niciun raspunsi si sa traiesti bine mersi.

~Gusticel

| 1q0p2w9o a răspuns (pentru Gusticel):

Da, dar baietii sunt, in mare parte, deschisi despre asta. Ele de ce nu pot fi cand, oricum, stim ca o fac si e mai mult o discutie formala? Nu sunt obligate dar faptul ca pot spune ca refuza sa raspunda, dar ele aleg sa minta denota caracterul lor general.

| Gusticel a răspuns (pentru 1q0p2w9o):

1. Daca stiti de ce mai intrebati;
2. Daca ele nu dau raspuns la o intrebare nu inseamna ca va mint. Minciuna e cand dau un raspuns si acela nu e adevarat. A nu raspunde la o intrebare nu se numeste minciuna;
3. Depinde si de cine intreaba. Poate un baiat dragut ar primi un raspuns.

| Gusticel a răspuns:

Gen poti trai si fara sa raspunzi la intrebarea asta.

~Gusticel

| Annaaaaaa5115 a răspuns:

De rusine

| Amalia442 a răspuns:

Pentru ca e un subiect intim si nu e ceva despre care se poate vorbi liber

| Vandici1Matei2 a răspuns:

Caș tampite