| Dana1999 a întrebat:

De ce unii băieți isi baga bile in penis?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De nebuni

| darrio2007 a răspuns:

Nu ai vrea sa faci sex cu unul din-ăsta. Este ceva inventat de cei care sunt la puscarie. Sex intre barbati.

| Dana1999 explică (pentru darrio2007):

Nu mi doresc dar am auzit de băieți care ar avea.

| danimarinescu a răspuns (pentru Dana1999):

Crede mă pe cuvântul de onoare că merită încercat odată în viața. De altfel nu prea mulți sunt dispuși să acorde maxim respect și sacrificiu pentru o femeie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De idioți

| mihai69 a răspuns:

De proști.
De rulment.
etc.

| Dana1999 explică (pentru mihai69):

Le mărește cu ceva organul?

| mihai69 a răspuns (pentru Dana1999):

Nu, doar orgoliul, că vezi Doamne ei sunt mai "tari în pluă".
rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dana1999):

Mareste placerea partenerelor.

| danimarinescu a răspuns (pentru Dana1999):

Cu siguranță îl întărește

| danimarinescu a răspuns (pentru mihai69):

Ești în necunoștință de cauză, prietene!
Am 10 implanturi peniane. Mai exact 8 perle naturale de Havana (achiziție din Amazon) și 2 diamante Swarovski
Apropo la o clinică din Turcia de specialitate costurile sunt destul de piperate

| mihai69 a răspuns (pentru danimarinescu):

Și de ce te lauzi?
Chiar nu mă interesează ce face fiecare cu plua lui.

| danimarinescu a răspuns (pentru mihai69):

Nu se lauda nimeni. Doar tu vorbești fără să știi despre ce este vorba. Pe cine ai auzit tu că pune bile de rulment este la fel de retard că cine îl crede. Mai spui de asemenea că din orgoliul, sincer îți spun că sunt femei care adora unul tare în ciocan. De frustrați este plină lumea. Să ști ce place femeilor și să faci totul să simtă bine este un sacrificiu.

| faraNume563 a răspuns:

Ca sa joace biliard :’)
Ce intrebari frate.

| Stropdeploaie a răspuns (pentru faraNume563):

Este si ea curioasa ce vrei? Cu ce t dereanjeaza?))))