| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii bărbați atrag doar d.p.d.v sexual. Zici "Uite ce bunăciune e tipul cutare, ce i-aș face" dar alții atrag doar prin vibe-ul pe care îl emană, fără să trezească pofta sexuală. Îți zici "îmi place atât de mult prezența lui. Îmi vine să-l iau în brațe". happy

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Asa este si in cazul femeilor, unele te atrag doar fizic, altele te atrag doar cu personalitatea, cu comportamentul lor, iar altele cu ambele happy

8 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Nu știu să-ți răspind.
Nu mă atrag bărbații absolut deloc.
laughing

| mentholinks a răspuns:

Nu stiu, nu am cautat niciodata sa inteleg barbatii ci femeile.

| Emma30555 a răspuns:

Eu nu am fost atrasa niciodata doar sexual, m-a atras cu totul atunci cand am fost atrasa de cineva sau poate nu mi-am dat seama.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiindca acei barbati care arrag din punct de vedere sexual tocmai ca nu au mereu un mood bun, foarte posibil sa nu aiba nici personalitate puternica/carismatica, ceilalti sunt mereu veseli, sociabili, au vibe mereu bun, sunt stabili emotionali dar au o personalitate strong, stiu sa se faca placuti, atragatori in ochii privitorilor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt bărbații pe care femeile știu bine că ei nu se uită la ele.

E exact cum un bărbat gras vede una slabă și frumoasă și spune la fel.

Pentru bărbații de care zic femeile că arată bine nici nu există femeile alea.

Ei se uită și cuplează cu cele de care spun ei că sunt ca ei ca aspect.

| Together a răspuns:

Sunt abilitati diferite, nu toti au invatat sa fie sexy.

Aia care sunt sexy arata si ok, deci probabil ca isi mentin corpul, stiu sa se imbrace si sa se ingrijeasca, probabil au si gene fizice ok, iar cei care nu trezesc pofta sexuala au invatat sa comunice ca amici, sa asculte, sa fie amuzanti etc.

Toti vor sex, si incearca in diferite moduri sa ajunga acolo. Pe aia care-s bunaciuni n-o sa-i auzi ca nu stiu cum sa se apropie de o tipa, dar in general e lupta pe ei si pentru ca au optiuni sunt mult mai greu de pastrat.

| DARLINGx a răspuns:

Fiecare cu comportamentul lor, nu toți spune, cum zici tu.

| Kiran a răspuns:

Hmm, poate pentru ca are "forme"? Gen un posterior super moale, asemanator putin ca al unei femei si genereaza o dorinta sa vedezi cum e sa apucati de acea "bucata de carne"?
Pe cand la exemplul 2, vrei ceva serios, ceva sentimental, incepi sa il placi pe X pentru cum e el si doresti afectiunea sa si nu doar sex night