| SERIALS a întrebat:

De ce unii barbati se culca cu alti barbati?

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Din cauza faptului ca orientarea lor sexuala inscrisa in informatia lor genetica existenta in ADN-ul lor, este de natura homosexuala.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-i transmita cineva celui denumit RobertG101 ca este un IMBECIL RETARDAT dereglat mintal. rolling on the floor

| SG1995 a răspuns:

Din dragoste, din placere, din nevoie biologica.

| mentholinks a răspuns:

Pentru ca le face placere.

| PersonajFictiv a răspuns:

Esti retardat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că sunt militari si ţipă unu la ei : "Culcat!". Meh... unii, alţii au alte motive.batting eyelashes

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, "Gheorghe, culca-te pun infipt in Ion ma, apoi mergeti amandoi pe burta! Executarea! Fututi biserica ma'tii! "

| anonim_4396 a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Darnicule, poate-ţi dă fundiţă pentru material.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru ca doresc sa experimenteze sau poate pentru ca nu au "ceva mai bun" la momentul ala. laughing Cine stie? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt gay

| EmanuelKant a răspuns:

Pentru ca sunt homosexuali.

| Stounos a răspuns:

Ca sa nu faca greseala parintilor tai

| anonim32104333 a răspuns:

Mai schimbă și ei meniul.
Tu nu te-ai sătura să mănânci același fel de mâncare zi de zi? happy

| AndreeaPopescu1998 a răspuns:

Pentru ca ei au orientare sexuala diferita! Sunt gay/homosexuali(cum vrei sa le zici) si simt atractie față de alți bărbați! Barbatii care sunt gay se comporta la fel ca o fata deci a se culca cu un alt barbat e dorinta ce vine de la sine...
Nu stiu daca te.am ajutat destul dar am încercat!

| SERIALS explică (pentru AndreeaPopescu1998):

Pai nu toti gay sunt obligati sa se comporte ca fetele? sunt activi care sunt dominanti, sunt care se comporta ca masculi alfa, deci nu mai inteleg nimic