| Regedesubmunte a întrebat:

De ce unora din băieți sau ( majoritatea ) le place să facă sex cu mai multe fete care la rândul lor fac cu mai mulți băieți?
Eu n-ași putea să fac așa ceva, să fac cu o fată care a făcut cu alți băieți! Mie scârbă numai când mă gândesc!
Cum comentați?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Explicatia poate fi facuta stiintific fiindca din punct de vedere biologic barbatul/masculul din nastere adica genetic are configuratia si mentalitatea unui unui mascul, care are rolul si este in permanenta gata pentru a se reproduce. Aceasta perceptie si convingere existenta la nivel mental si reprezinta o mostenire a evolutiei sale in timp. In constitutia biologica a barbatului s-a pastrat si conservat dupa sute de mii de ani de evolutie un hipotalamus foarte mare si bine dezvoltat care produce o cantitate uriasa/imensa de testosteron care fiind la dispozitie tot timpul il va tine pregatit in permanenta si in mod continu pe orice barbat, astfel ca acesta sa fie in stare sa satisfaca nevoia preistorica de a se reproduce pentru a perpetua specia. In cazul femeilor (nu toate) apare cel mai probabil acea dorinta de a experimenta si de a fi permanent in cautarea masculului care sa fie capabil sa o satisfaca in cel mai placut si satisfacator mod. Explicatii foarte corecte si pertinente sunt prezentate pe larg in urmatorul articol : http://www.consultanta-psihologica.com/......-monogami/ Multa sanatate!

| T0T a răspuns:

Depinde de fiecare. Nici mie nu îmi place idee să o fac cu o fată care a trecut prin alte paturi. Adică vreau să fie doar a mea, de la început până la sfârșit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Iti este frica "ca vei fi comparat?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici pe departe.

| OldSoul a răspuns:

Eh, daca vrei sa ai parte doar de fete virgine... exista posibilitate sa mori virgin.
In rest ai o oarecare dreptate, exagerezi ce e drept dar ca idee ai dreptate, doar ca nu prea ai de ales.
Daca ti-se pune pata pe o fata nu (prea) mai conteaza cu cati s-a culcat pana in momentul ala.

| Silent3025 a răspuns:

Ce sa comentam? bravo tie! nu esti primul caruia nu-i place sa faca astfel de lucruri! de ce ai credea ca faci ceva rau? faci ce simti, nu ce spune gura lumii sa faci!