| sousabo a întrebat:

De ce voi fetele,sunteti atrase mereu de baietii agresivi,antisociali,consumatori de alcool,droguri,care nu stiu ce inseamna respectul, pentru ca apoi sa va plangeti de defectele lor?

17 răspunsuri:
| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Alt băiat care vorbeşte la modul general? Hai să-ţi spun ceva. Când un băiat este trădat, minţit, înşelat, etc. spune în gura mare replica voastră preferată " Toate sunt aşa ".:i de aici au de suferit toate fetele, pentru c[ sunt considerate ipocrite toate.De aici se ajunge la cele mai urâte lucruri.Tu crezi că nu sunt fete care pun suflet pentru cineva care promite,jură că te iubeşte,doar pentru a-şi atinge scopurile? În cazul acesta,ce să facem noi,fetele? Să strigăm în gura mare " Bărbaţii sunt porci? " Nu,pentru că nu toţi sunt la fel. Încă mai există fete care pun suflet,care apreciază un zâmbet, o vorbă spusă din adâncul sufletului, tot ce însemni tu, aşa cum există băieţi care apreciază puritatea, naturaleţea şi frumuseţea sufletească a unei fete.Fiecare suflet are jumătatea lui pe care o va găsi în momentul cel mai neaşteptat. Gândeşte cu optimism.Nu compara orice fată cu ea, deoarece vei întâlni o fată deosebită şi nu vei şti să o recunoşti.

| MLSS a răspuns:

Uneori acei baieti stiu cum sa farmece o fata! smug

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Sunt fata, si sincer nici eu nu le inteleg.
Si nu, nu sunt atrasa de ''smecheri'' de genul. Mi se par enervanti si dezgustatori.
Dar na, asa se intampla. Fetele de treaba se indragostesc de ratati care le fac sa sufere, si baietii de bitches...

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Eu nu sunt atrasa de astfel de baieti!

| D4ny3l4 a răspuns:

Depinde de fata.mie una nu imi plac pentru ca nu stiu sa se comporte cu o fata, si iau lucrurile in joaca fara a tine cont de consecinte.

| roxiada a răspuns:

Eu nuuuuuuuuuuuu! imi plac baietii care nu inseala si nu mint, care nu beau si nu fumeaza, am avut unul dar l-am pierdut! daca stii altul anunta-mabatting eyelashes)!tongue

| sousabo explică (pentru roxiada):

Din moment ce am intrebat stiu cel putin unul happy

| roxiada a răspuns (pentru sousabo):

Pai sa-l cunosc si eu, ca pana acum am avut parte tot de tarfe masculine!laughing)

| sousabo explică (pentru roxiada):

Ei,avea dreptate cineva care mi-a raspuns, cand spunea ca am generalizat.Stiu ca nu e intotdeauna asa..Adica nu toate fetele sunt asa..Desi e greu sa gasesc una care nu e asa. Poate e la fel cu baietii, nu toti sunt asa...Desi nu bag mana in foc pentru astahappy..Imi pare rau ca ai intalnit asa cum spui, numai tarfe masculine..Eu alcool nu consum, droguri nici atat, la fotbal nu ma uit, politica nu imi place.Da precis am eu vreo lampa sarita pe undeva...Cine stie?happy

| roxiada a răspuns (pentru sousabo):

Bun! hai sa ne luam!:laughing)

| Marian_Silviu_1981 a răspuns (pentru roxiada):

Stii cum se zice...cine se-aseamana se-aduna...

| sousabo explică (pentru roxiada):

Gata ne luam happy
Glumesc dar esti prea amuzanta ca sa nu fii in lista mea de prieteni..De fapt esti singura!happy

| roxiada a răspuns (pentru sousabo):

laughing) cati ani ai elbis draga?

| sousabo explică (pentru roxiada):

Daca am 70 si spun ca am 20 imi dai add?laughing

| roxiada a răspuns (pentru sousabo):

T-am intrebat doar cati ani ai!

| Erskine a răspuns:

Imi place intrebarea!

| deea_6544 a răspuns:

Mie imi plac astia care sar la bataie pentru iubita lor atunci stiu ca ma plac cu adevarat