| alexandra_2771 a întrebat:

De ceva timp, mi-au iesit niste bubite micute pe picioare care imi dau cate o stare teribila de mancarime.
si nu m-a muscat niciun tantar nimic.
si tot de cateva zile am niste ameteli groaznice si niste dureri de cap la fel de mari.si un gusta mar in gura.eu am mai avut probleme cu fierea,,, dar de la ea as putea avea atatea probleme? mai ales durerea de cap?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Mergi de urgenta la medic!
Nu te juca cu sanatatea ta,faptul ca ai organismul tanar te tine inca in picioare!
Mergi urgent la medic!

greece12
| greece12 a răspuns:

Mergi de urgenta la medic!
Nu te juca cu sanatatea ta, faptul ca ai organismul tanar te tine inca in picioare!
Mergi urgent la medic!

greece12
| greece12 a răspuns:

Imi cer scuze pentru. raspunsul meu in dublu exemplar,dar site-ul nu-l prelua si eu il tot publicam!
Oricum, mergi la medic, te rog!

| alexandra_2771 explică:

As vrea sa merg...dar mama nu vrea sa ma duca.tot timpul spune ca sunt prea mcia sa fiu bolnava si eu chiar nu mai rezist
.am luat si pastile date de doctorul de familie dar mi le-a luat.nu a vrut s iau.