| anonim_4396 a întrebat:

De cite ori ma cert cu prietenul meu intotdeauna intorce toata vina pe mine imi vorbeste urit striga la mine si mereu asteapta doar eu sa-l sun sal rog sa ne impacam dar eu deja nu mai am puteri sa mai rabd tot dar il iubesc si nu vreau sa ne despartim

Răspuns Câştigător
| anonima3389 a răspuns:

Cunosc situatia, nu-l mai suna u, asteapta sa te sune el k sgur o va face daca te iubeste

| lavynya1 a răspuns (pentru anonima3389):

Cunosc si eu situatia.Eu daca nu il sun si vede ca sunt foarte suparata imediat suna el, vine la mine isi cere iertare.

6 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Sandra, next, degeaba incerci, eu cred ca deja cauta motive sa se desparta de tine si poate are deja pe altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa nu il mai suni! Daca nu te suna sau nu stiu, iti face scandal ca nu l-ai sunat inseamna ca vrea sa va despartiti dar nu vrea sa fie el cel care sa iti dea papucii! Daca te suna... isi cere scuze, atunci e bine! Si daca va mai certati incearca sa-l linistesti, evident daca chiar nu esti vinovata!

| sandra94 a răspuns:

Sincer se mai intimpla sa greses si eu cu vorba dar de cite ori greseste el tot pe mine face sa cada vina si din cauza la asta ma inervez i-am zis de citeva ori de asta dar oricum el esa basma curata

| sandra94 a răspuns:

Plus problema lui e ca e cam mindru ca asta ma distruge as vrea foarte tare sa se schimbe

| amintiri a răspuns:

Prietenul tau e orgolios...dar iti zic eu ca te iubeste data viitoare cand va certati nu il mai suna tu sa va impacati...asteapta putin si o sa vezi ca o sa te sune el.