| anonim_4396 a întrebat:

De două luni sunt în depresie pentru că nu am avut niciodată iubită. Sunt un băiat timid.
PS: Am cincisprezece ani.

Răspuns Câştigător
| PumpkinDoll a răspuns:

Eu am aproape 20 si n-am avut o iubita... #lacrima.Deci cand te simti trist, gandeste-te la mine.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce drama man

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca, la 15 ani este bine sa o iei cu usorul, adica, intai sa-ti faci o prietena si peste cativa ani, sa ajungi la iubite.

| Emma30555 a răspuns:

Esti inca mic nu face drama, ai timp sa ti faci iubita

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Vai, pustane, dar ce problema grava ai! Cred ca-i sfarsitul lumii.

| wpetterssone a răspuns:

Eu am 24 de ani și nu am încă nicio iubită și nici nu am avut și nici nu am făcut sex cu cineva până acum.

| Gaby212 a răspuns:

Virgin la 21 de ani.
Sa nu crezi ca sunt urat, sarac sau prost.
Chiar stau bine din toate aceste puncte de vedere...
Doar ca n-am vrut sa ofer un baiat de calitatea I unei fete care nu merita happy

Nici disperat nu-s.Viata e lunga si femei sunt cu carul.Pacat ca din milioanele de femei existente m-am indragostit de persoana gresita.

| NUpotiSaintelegi a răspuns:

Daca vr sa scapi de depresie joaca fifa 14, nu 18! joaca fifa 14. Am fost si eu un depresie, acum sunt iar pai da no ma asta-i viata. si scapasem in trecut jucand asssasin's creed 2

| Francesca_Amna_1998 a răspuns:

Stie Dumnezeu cand iti da. si ce. Am 18 si n am avut. pup