| Sayssa a întrebat:

De fiecare data cand un baiat vorbeste cu mine ma sprijin cu o mana pe un obiect (in general pe o banca) si imi pun piciorul stang dupa piciorul drept si indoi genunchiul piciorului stang. Dupa ce fac asta acel baiat se uita putin la mine ca si cum as urma sa ii fac ceva apoi continua.Ce inseamna asta?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic.Este un gest reflex exact cum poate deveni si un tic nervos la un moment dat. Poate sa li se para nefireasca pozitia dar nu cred ca s-ar putea gandi ca tu ai fi in stare sa faci altceva, cum ar fi sa te agati/spanzuri de gatul lor. Asta inseamna ca iti place sa flirtezi cu baietii.

| LoveSleep a răspuns:

Eu credeam că vrei să întrebi de ce tot faci asta.

| SkyPilot a răspuns:

I-ai interupt firul gandirii. Poate ca are un interes pentru picioarele tale happy