| Elena2106 a întrebat:

De la cati Ani poti avea "Squirt"?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Acel proces/fenomen mai aparte, mai deosebit, si in acelasi timp destul de rar intalnit denumit ''Squirt''. apare sau se produce doar in cazul unor femei care au o constitutie/conformatie mai aparte a aparatului urogenital. In concluzie posibilitatea de a poseda acel fenomen denumit Squirt nu depinde de varsta, ci de o anumita conformatie a aparatului urogenital care poate exista in cazul a unui mumar mic de femei, insa in realitate respectiva conformatie cu totul aparte lipseste cu desavarsire in cazul majoritatii femeilor. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| LupCuBlog a răspuns:

"Squirt-ul" nu este legat de varsta, ci de intensitatea placerii care ar putea sa conduca la asa ceva.

| mihai69 a răspuns:

Exact atunci când cineva care știe să te „ducă" până acolo va reuși asta. Și, evident, dacă tu poți (așa cum deja ți s-a spus).

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Nu am reusit de multe ori asta, dar cred ca la 17...am avut primul.dar nu e o varsta anume.

| Alex1992buc a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

Dragut. imi plac fetele de tipul tau.