| missdeea28 a întrebat:

De la cati ani poti avea un prieten? 11-12?

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Când afli cine eşti cu adevărat. Şi ce vrei implicit.

8 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Cand vrea muschiul tau. Totusi...prieten, nu partener de sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sigur de la 3 ani ca e mai cool si trendy.

| Gentiana a răspuns:

Priten? 11-12 ani? Nu prea cred.Atunci dabea daca sti cine esti tu, dapai sa mai ai si prieten sa te ''deruleze'' sa zic asa.
Pune burta pe carte si mai incolo vorbim de prieteni.

| OanaG a răspuns:

Cand vrei tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei un prieten chiar daca ai 12 ani apeleaza la mine pe mess : nnn_n411 e id-ul meu de mess te astept

| claudia_7744 a răspuns:

Eu aveam prieten si la gradinitarolling on the flooralerga dp mine sa ma pupe pe obraz si eu fugeam ca o bezmetik sa nu ma prindarolling on the floor) hei dar primul sarut l-am avut la 12 ani si acum am 17 si ink n-am avut un partener pentru imi incepe viata sexuala.deci prieteni poti avea de la ce varsta vrei u numai ai grija ce faci cu ei. dupa sa nu ajungi sa te cunoasca tot orasu.si trebuie sa fii pretentioasa cu prietenii alegei pe cei mai buni dintre cei mai buni.stiu ca dp ceti faci primul prieten iti vine sai tot schimbi in continu... dar dupa s-ar putea sati auzi vb.ca iesi cu toti ca nu stiu ce.asa ca nu fa prostia sai schimbi la saptamanatongue

| guardian_angel:X:X a răspuns:

Un prieten poti avea in momentu cand te vei indragosti cu adevarat in momentu in care ai fluturasi in stomac happy nu conteaza varsta ta conteaza ce simtihappy

| delyutza_9846 a răspuns:

Pe mine m-a vazut mama ca vb pe mes cu un baiat pe nume tete dn filipesty de padure si a sp ca e iubi meu eu crd ca pe la 15 ani ai voie pe par mie imi place de unu de 15 ani de cand aveam 7 ani e un frumi raw foc dar el nu stie de fapt stie ca il plac dar nu avem o rel ca st mica