| anonim_4396 a întrebat:

De la cati ani poti face copii funda

24 răspunsuri:
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

De la cati ani iti vine menstruatia.Atunci corpul este capabil sa poarte o sarcina dar de la varste mai mici de 18 ani este foarte traumatizant pentru corp sa ramai insarcinata.Un copil insarcinat cu un alt copil.Suna urat nu?

| daassh a răspuns:

LA ce varsta doresti, dar varsta minima legala este 18 ani.Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| daassh a răspuns (pentru moneda):

Am raspuns, "LA CE VARSTA DORESTI" si mai apoi am precizat varsta minima legala.Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| daassh a răspuns (pentru moneda):

Daca ai menstruatie poti.Prima menstruatie apare in jurul farstei de 12 ani(acum depinde de la corp la corp).

Răspuns utilizator avertizat
| daassh a răspuns (pentru moneda):

La baiat, aproximativ 12 ani, cand apare sperma.

| ιυвιтα a răspuns (pentru moneda):

Vrei copii la 10 ani?
http://www.y4y.ro/2009/02/05/dezvoltarea-la-baieti/
Cam pe la 14 ani are loc prima ejaculare conform acestui articol, dar depinde de la baiat la baiat.
Poti face copii dupa ce devii activ din punct de vedere sexual
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din momentul in care ai ciclu si faci sex.

| Ella3133 a răspuns:

De la cat crezi tu ca esti pregatita sa devii mamica happy

| Alexutza25 a răspuns:

De când îţi vine menstruaţia big grin!

Răspuns utilizator avertizat
| Alexutza25 a răspuns (pentru moneda):

Păi dacă ţi-o venit la 10 ani şi atunci se poate! Depinde la câţi ani îţi vine menstruaţia.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexutza25 a răspuns (pentru moneda):

Scuză-mă dar ai o poză cu o fată, nume cam de fată. mah! sad

Răspuns utilizator avertizat
| Alexutza25 a răspuns (pentru moneda):

Întreabă un băiat!

| lilith666 a răspuns:

De cand ai ciclu

| CatalinutzAch a răspuns (pentru lilith666):

Poti avea copi cand vrei carca esti baiat dar ori cum si de la 9-10 ani depinde daca ti se scoala sau daca casesti pe una mai maturahappy succes

| Dackvareder123 a răspuns:

Deci am citit tot si ce *** ii cu intrebarea asta BARBAT SA NASCA? De cand? Mai jos a precizat ca-i baiat. Dafuq

| LoveSteps a răspuns:

Cand iti vine menstruatia adica de la 13 ani in sus.La unii poate veni si mai devreme.

| andreeateiubeste1992 a răspuns:

Daca ai menstruatie, oricandwinkingda nu cand esti pe stoplaughing sper ca te am ajutat!:*

| Andreea260496 a răspuns:

De la varsta puberatii. Acum depinde de corpul tau cum te dezvolti. Sa precizez si o varta thinking cam 13 ani.