| RaVuL a întrebat:

De la ce varsta incepe sa sara sperma cand faci labalaughing
poate vi se pare o intrebare stupida dar sunt si eu curios

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Sperma apare între 11 și 14 ani.
Să sară? Asta depinde de cât de des te masturbezi, cât de mult te exciți etc... Dar de ce să sară când faci labă și nu sex?
Interesant...
Baftă

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la 12 ani.

| Alexander21 a răspuns:

Depinde de organism.Cand iti apare parul pubian, iti arata ca organele sexuale sunt in dezvoltare si cam atunci incepe.In mod normal de la 11 ani in sus.

| NoChanceForUs a răspuns:

Hm.de acord cu Cristian!

| andreii2 a răspuns:

Cam pe la 3-4 ani, cam asa.

| hehehe a răspuns:

Mai urat de atat nu cred ca te puteai exprima straight face
de termentul "masturbare" ai auzit?

| Goguletzu a răspuns:

Pai in primul randu trebuie sa o dresezi adica sa-i zici sari tu!

Si daca nu vrea dai 2 lopeti si ai sa vezi ca functioneazawinking

La mine a mers! Astept fundita

| SoP222 a răspuns:

La 11 ani mie numi sare dar sunt vreo 2ml de sperma laughing

| Crissxxx a răspuns:

De la 12-13 ani happy