| NonZarek a întrebat:

De la ce varsta recomandati/ar fi recomandat sa incep o relatie cu o fata?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Cand esti suficient de matur incat sa intelegi ce inseamna iubirea si relatia.
Cel putin 18?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

24 de ani. Dupa ce ai terminat facultatea si ai devenit ''independent'' big grin

| Andreeush a răspuns:

După 16 ani, numai să ai grijă.

| Plato a răspuns:

Am uitat sa spun ca nu incepi o relatie cu "o fata", ci doar atunci cand e intr-adevar ceva special pentru care ai planuri pe toata viata.

| Goete a răspuns:

Eu am inceput la camin, dar nu a durat mult.

| Crackman a răspuns:

16 incolo

| IoanaPuppy31 a răspuns:

E ok de la 16, sa ai si tu o gandire cat de cat buna si sa mearga lucrurile intre voi