| AndreeaRoxanaBZ a întrebat:

De la gara obor vreau sa ajung la gara de nord, am inteles ca pot ajunge cu troleu 85, coborand chiar ca capat. Dar am o intrebare, ma lasa fix pe strada cu gara? Sau mai merg eu ceva?
Multumesc! Scuze de categorie, am nevoie urgent.

5 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Cel mai simplu, mergi cu metroul. Din cate stiu, poti sa iesi direct in gara de nord de la metrou. Plus ca merge si mai rapid. in 20 de minute esti acolo

| AndreeaRoxanaBZ explică (pentru Purec):

Am avut mereu probleme cu metroul laughing), dar cobor la Gara de nord 1, adica dupa basarab, nu?

| pink425 a răspuns (pentru AndreeaRoxanaBZ):

Exact...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz nu poti ajunge la gara prin categoria asta.Numai bine.

| AndreeaRoxanaBZ explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca nu am pus unde trebuie, mi-am cerut si scuze. Totusi, numai bine si dvs!