| Klandestin a întrebat:

De la prea multa laba rolling on the floor te termini mai repede? asa am vazut pe TPU la unu!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sigur te-ai uitat si ai vazut bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce poti sa debitezi. Pe acelasi principiu o sa-ti creasca par in palma si ai sa orbesti.
Nu e un obicei sanatos, incearca si cu o femeie.

| Klandestin explică (pentru anonim_4396):

Pai aia fac rolling on the floor da *** am vrut sa vad cum sa nu ma termin mai repede de 5 min... sau mai mult! si unu a spus ca de la laba rolling on the floor

| Seepty a răspuns:

Nu te termini mai repede dar iti vine mai putina sperma daca o dai din zi in zi. Mai bine o dai odata la o saptamana si asa te vei excita mai tare si va veni mai multa sperma.

FUNDA?

| Klandestin explică (pentru Seepty):

Da funda! dar eu nu vreau multa sau putina sperma! Eu vreau frate sa rezist mai mult de 5 min...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te termini definitiv.