| anonim_4396 a întrebat:

De o luna prietenul s-a despartit de mine. Nu a fost o relatie foarte lunga, doar 5 luni, dar super intensa si pe repede inainte. Despartirea a fost destul de urata, mi-a dat block si toate cele. Luni l-am sunat din greseala si aparent nu mai eram blocata, iar acum 3 zile mi-a scris de pe un profil fals, am vorbit putin, stia ca am aflat, dar mi-a dat block din nou cand am intrebat de ce ma cauta. Acum, nu stiu, sunt oare sanse sa ne impacam? Imi doresc asta si daca e ceva ce ii pot spune, poate ma ajutati. Gen un mesaj friendly si nu neaparat legat de subiectul asta. Ceva frumos sa deschid conversatia.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce nu vrei să îl uiți?
Dacă te-a blocat înseamnă că nu mai ține la tine.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Probabil se distreaza pe seama ta, copilasii de genul nici nu mai trebuie bagati in seama eu zic sa ti vezi de treaba ta.
El oricum o sa te mai caute pentru ca asa sunt ei contruiti cand iti este tie mai bine si l ai dat uitarii atunci te cautewinking

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Atunci te cauta sa vada daca mai esti in "limba" dupa el sa si continue distractia |-8

| lindskey a răspuns:

Vreau sa inteleg daca mai vrea si el sau doar se distreaza pe seama mea.