| Thene798 a întrebat:

De o perioada nu prea mi se mai scoala penisul. Saptamana trecuta m-am masturbat si mi s-a parut ca sperma era mai groasa iar acum 2 zile am incercat iar sa ma masturbez sa vad daca e la fel si nu mi s-a mai sculat si de atunci nu prea se mai scoala... Dimineata am observat ca am avut erectie si cand sunt cu prietena mea mai am dar nu stiu daca la fel de puternice, dar daca ma uit la filme porno nu are nici o reactie. Ma gandesc numai la asta de atunci si sunt cam stresat, mi-e frica sa nu raman asa. Ce as putea avea?

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic si ignora ce spune lumea pe radio sant.

| Donsavas a răspuns:

Ai probleme hormonale. Consulta un medic!

| Thene798 explică (pentru Donsavas):

Acum urinez des, mi e frica sa nu am uretrita pentru ca am si candidoza si nu am tratat o foarte bine. Stii daca uretrita se trateaza?

| Donsavas a răspuns (pentru Thene798):

Da,se trateaza.

| Thene798 explică (pentru Donsavas):

Si strinctura uretrala se poate vindeca?

| Fata1234 a răspuns:

Pai probabil ai început viata sexuala prea devreme sau a devenit o dependenta sa te mansturbezi și nu mai ai atâta plăcere ca la început și a devenit o chestie normală pentru tine. Mai asculta alte persone sunt fată și nu știu f bine

| Thene798 explică (pentru Fata1234):

Am 18 ani, nu stiu daca e din cauza masturbarii, ma gandesc ca ar putea fi pe fond nervos, a fost prea brusc