| Anonim007363628 a întrebat:

De o vreme vorbesc cu un băiat... Mai mare decât mine...
Dar nu știu ce sa fac... Dacă sa mai vorbesc cu el deoarece eu stau la o casa de copii și nu prea am voie cu prieten mai ales ca sunt puțin mai mica...și nu cred ca ar aștepta el atât după mine
Ce ma sfătuiți sa fac?

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Sa iti vezi de treabă pana apare altul dispus să aștepte.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa iti vezi de copilarie si sa te joci cu papusiile

| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca ai doar 13 ani, deci esti tare micuta.
Te sfatuiesc sa te focusezi pe scoala, ca sa nu fii pedepsita la caminul unde stai, findca incalci regulile scolii.
De baieti vei avea timp destul, cand vei creste mare, dupa 17-18 ani.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îl rogi să aștepte până ai 18 ani.

| mihai69 a răspuns:

Să nu te lași "vrăjită" de nimic din ceea ce spune.
Ai răbdare, sigur vei găsi mai târziu pe cineva chiar serios.

| LoveSleep a răspuns:

Vorbește cu el si vezi unde duce asta.