| Gaby212 a întrebat:

De oricine imi place....primesc friendzone! M-am saturat. Fetele tin mult la mine, dar ca la un frate. Nu se pune problema ca n-as fi atractiv, doar ca nu-s flexer sau bad boy.
sad

26 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Esti tu sigur? Eu sunt destul de sigura ca nu esti atractiv, adica nu esti interesant in niciun mod, esti destul de basic si probabil si genul ala care n-are curaj vreodata sa spuna nu sau sa se impuna.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inteleg ce treaba au "bad boys" aici!
Este ca si cum ai spune ca, esti singur pentru ca nu esti bogat, cand adevarul este ca 90% din populatia globului este saraca si foarte saraca si totusi, fiecare isi gaseste jumatate si marea majoritate sunt chiar fericiti.
Incapacitatea ta de a-ti gasi o fata pe masura preferintelor tale, tine de multi factori. In primul rand, locul de unde le culegi, mediul in care te invarti, preferintele personale in selectarea fetei samd.
Preferinta pentru bad boys este minimala, doar de catre pitipoance proaste sau curve, ceea ce pentru tine este foarte bine, ca alea dispar din start, dupa baietii rai.
Ideea este ca, trebuie sa iesi in lume, sa lasi naibii mediul virtual, care nu-ti poate aduce nimic bun.
Cauta-le in lumea reala, uita-te prin magazine, prin cafenele, pe strada samd.

| Gaby212 explică (pentru Violleta2022):

Am gasit una....La facultate.Si acum sunt la pamant din cauza ei.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gaby212):

Cauta alta!
Este nromal sa mai primesti din cand in cand cate un refuz, asa este viata, dar iti folosesti creierasul si treci peste povestea respectiva.

| OrdanKarris a răspuns:

Nu stiu eu parca ti-am mai zis tie dar vad ca nu ma asculti.
Cauta pe Youtube Tom Leykis si Patrce o'Neal. Ai sa aflii in detaliu de ce iti iei friendzone pe bada rulanta. Parca am mai vorbit asta cu tine si nu bagi la cap. Iti place sa te chinui aiurea.

Vrei sa nu mai iei frienzone? E simplu, nu mai incerca sa fi prietenul muierilor inainte sa fii amantul lor. Asta e preview-ul. Daca vrei mai multe detalii, ia si asculta ce ti-am recomandat. TOM LEYKIS si PATRICE O'NEAL!

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Pe bune, chiar crezi că dacă se uită la niște video-uri pe YouTube o să aibă succes? Dacă era adevărat tot ce se întâmpla în video-urile alea toți eram gigolo. Între video-urile alea și arta seducției nu e nicio diferență.

| OrdanKarris a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Mane, macar i-ai urmarit pe vreunul din ei? Am incredere maxima in astia doi pentru ca au descris extraordinar de bine fostele mele. Am spus eu cumva ceva de seductie? Se vede ca nu i-ai urmarit happy

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Nu i-am urmărit și nici n-am s-o fac.

| OrdanKarris a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Te chinui singur aiurea. Iti recomand sa-i urmaresti. O sa-mi multumesti.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Ok.

| AjutorNeconditionat a răspuns:

Hei,nu fi suparat.
Eu prefer genul de baieti din care faci și tu parte, nu toți copilașii șmecheri pe care i gasesti oriunde și pe toate potecile. Te-ai gândit ca poate problema este genul de fete pe care încerci sa le abordezi?winking

| OrdanKarris a răspuns (pentru AjutorNeconditionat):

Bun, ai spus ca-ti plac baietii cuminti. Acum te intreb, la ce se poate astepta un baiat cuminte si timid daca ar fi cu tine? La ce chestii misto se poate astepta un baiat cuminte si timid daca se incurca cu tine?

| AjutorNeconditionat a răspuns (pentru OrdanKarris):

Sa facem totul impreuna, sa trecem prin greutăți uniți, sa fim sinceri unul cu celalalt și pe lângă a fi impreuna sa fim și cei mai buni prieteni!

| OrdanKarris a răspuns (pentru AjutorNeconditionat):

Nu vad nicaieri ca mentionezi nimic de sex. Bai dar absolut nimic. Cica iti plac baietii cuminti. Iti plac ca sa ce? Sa fiti prieteni? laughing) Sa-ti ofere atentie si atat. Ia zi, ai desface picioarele pentru un baiat cuminte de absolut fiecare data cand iti cere asta, de fiecare data cand are pofta?

| AjutorNeconditionat a răspuns (pentru OrdanKarris):

Da

| OrdanKarris a răspuns (pentru AjutorNeconditionat):

Imi vine foarte foarte greu sa cred asta dar ma rog, poate esti tu o anomalie, o exceptie. Dar ghici ce, chiar daca tu faci asta, sunt majoritatea de 99% care nu fac asta.

| masokista a răspuns:

Vei gasi fata potrivita la momentul potrivit. nu toate cauta flexeri sau bad boy. fetele serioase cauta baieti seriosi.

| OrdanKarris a răspuns (pentru masokista):

Ai fi dispusa tu personal sa fi cu el? Cu Gaby212?

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru masokista):

Fetele nu prea cauta baieti deloc. Ele doar asteapta ca baietii sa le pice din cer fara sa miste un deget ca pe urma sa decida daca le place de ei sau nu. Si de cele mai multe ori functioneaza pentru ca in majoritatea cazurilor baietii sunt aia care fac pasii pentru a initia o relatie.

| Gaby212 explică (pentru OrdanKarris):

Doamne asta a sunat de parca ar fi o pedeapsa ca o fata sa fie cu mine...

| OrdanKarris a răspuns (pentru Gaby212):

Vreau sa stiu ce-i in capul ei, atata tot.

| AjutorNeconditionat a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Nu e adevărat mereu acest lucru e valabil de obicei in relatiile superficiale! Nu intotdeauna! Nu generalizez!

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru AjutorNeconditionat):

Cum o fi nu ma mai intereseaza laughing
Eu unul n-o sa ma bag in nicio relatie nici daca o sa am vreodata ocazia, ceea ce e putin probabil.

Oricum am zis ce am zis pentru ca asta am observat de-a lungul timpului. De fapt chiar am avut o colega de clasa in liceu care a zis cu gura ei ca baiatu' trebuie sa se bage in seama si sa dezvolte relatia.

| AjutorNeconditionat a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Repet,nu in toate cazurile e asa!