| MrBlueEnergy a întrebat:

De pe o scara de la 1 la 10, cam cat de mult va enerveaza reclamele de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Există AdBlock...

9 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

| Allrc24 a răspuns:

| MrBlueEnergy explică (pentru Allrc24):

Sa nu exageram, nu are chiar asa multe reclame ca alte site-uri...

| Marghioalaa a răspuns:

| Soonia a răspuns:

| MrBlueEnergy explică:

Eu 8,5.

Nu cititi asta

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Nicoleta1621 a răspuns:

| blu3ey3s a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma mai enerveaza deloc.La mine nu sint reclame pe nici un sait.Numai bine.