| Nikcoletta a întrebat:

De un an de zile sunt îndrăgostită de un baiat, dar el mă ignoră.
De obicei vorbim foarte rar si asta doar pe Facebook.
Cum aș putea să mă atașez de el? Există vreo metodă?
măcar să fim doar prieteni

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vorbiti fata in fata, exprimati sentimentele fata de el, cu tupeu

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca te ignora, probabil nu vrea o eventuala relatie cu tine. Mai ales dupa un an. Incearca cu altcineva.

| SilentRain a răspuns:

Ah am trăit asta, vreo 10-11 ani la rand, doar ca dracu...
Mai bine zic sa îl scoți de la sufletul tău, e posibil sa își găsească aflata și sa suferi și mai mult...

| OldSoul a răspuns:

Sa te atasezi de el?
S-ar zice ca esti deja atasata daca te-ai recomandat ca fiind indragostita de el.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu inteleg persoanele care vor ca cineva sa-i iubeasca cu de-a sila. Chiar nu inteleg ca nu se poate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine să NU încerci să te atașezi de el, deoarece vei suferi, mai ales dacă el nu vrea în nici un caz să se atașeze de tine și te ignoră.

| Catalin77945 a răspuns:

Poate sa vorbesti f2f cu el sau sa gasesti subiect comun si sa-l bagi in seama

| nhsgnxbnxbnxbnbcn a răspuns:

Arata-i corpul tau sau mai simplu date pe langa el