| alinutzy19 a întrebat:

De unde pot sa-mi cumpar un bichon maltez mai ieftin cu microcip, pasaport, carnet de sanatate si toate vaccinurile facute in varsta de maxim 2 luni. dau fundita si afisati si pretul[in judetul maramures][SCZ CATEGORIA]

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Păi cunosc pe cineva care a cumpărat un bichon cu 80 de lei cu carnet, tot... înafară de vaccinuri (bine patronul magazinului îl cunoştea pe el şi i-a oferit la un preţ mai mic) cam ce vrei tu te ajunge în jur de 2 milioane (200 lei) pentru vaccinuri, dacă vrei fără vaccinuri cam 1 milion şi ceva happy (100 de lei)

3 răspunsuri:
| alinutzy19 explică:

Evolution pana acum mai ajutat dar mai am nevoie de un nr de telefon, care este judetul?, mai are caini de vanzare si acum? si pretul este sigur 200 lei[cu tot cu pasaport,microcip, carnet de sanatate, vaccinuri]?

| ToxicLollipopx a răspuns:

Bichonii maltezi sunt de la 1000 ron in sus!

| anda_8921 a răspuns:

As vrea si eu un bichon alb mini toy... ofer 200 ron...va rog caut d ceva timp dar gasesc numai d la 600 ron in sus