| vescan4ever a întrebat:

De Valentine`s Day, fac si fetele cadouri iubitilor?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| Crisu a răspuns:

Da, insa pentru mine aceste cadouri nu valoreaza nimic. Valentine's day este o zi ca oricare alta, ba mai mult... in aceasta zi iti vine sa versi da\e la rosul acela.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu i-am cumparat iubitului meu o mica atentie happy

| Азбука a răspuns:

Asa ar trebui, dar tinand cont ca traim vremuri de criza... tongue

| Ingerash a răspuns:

Nu neaparat...

| Muppet a răspuns:

Da. de ce nu.
dar mie nu imi place deloc ziua asta! nici macar nu e sarbatoare romaneasca. la noi sunt dragoberelewinking

| BeBebuu a răspuns:

Da din asta e ziua indragostitilor pentru ca indragostiti isi fac cadouri unul altuia :p

| Lylly a răspuns:

Da, odata ce este ziua indragostitilor.Nu este ziua femei!

| Anne24 a răspuns:

Da

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Bineinteles,cum noua fetelor ne place sa primim cadouri si baietilor le place ca la randul lor sa primeasca o mica atentie.

| ZambetheCaptive a răspuns:

Nuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| iustinian99 a răspuns:

Iubirea ar trebui sa fie reciproca, deci DA.