| Ghost a întrebat:

De ziua lui un prieten a decis sa facem farse la telefon mai ales in romtelecom. Bun toate bune si frumoase dupa primele 5 farse, dar la a 6 a fost show. A raspuns o baba/femeie dupa voce cam 50 de ani la care prietenul meu s-a dat drept un operator romtelecom si incerca sa ii explice femeii ca telefonul dumneaiei taxa in continuu de 2 zile si suma ajunse-se pe undeva la 3 mil, acumu urmeaza faza fazelor el i-a spus sa ia o foarfeca un cutit ceva si sa taie cablu, nu sa il scoata din telefon dupa fix 15 sec in care femeia fusese la bucatatarie nu se mai auzea decat un beep intrerupt fapt ceea ce inseamna ca femeia tocmai a taiat cablu acu sunt curios ce le va spune astora de la telefonie scuze de categ

Răspuns Câştigător
| deea_4470 a răspuns:

Prea tare rolling on the floor. Daca le va spune,astia de la romtelecom ce o sa poata spune,a fost o farsa/gluma.
Dar nu cred ca o sa se uite la numere ca sa fle cine a fost.
Dar oricum fara a fost bestialaa :X
Asa faceam si eu, numai ca o dat, intr-o seara am sunat si a raspuns un om (35-40) si cica ii spun eu :
Eu- Buna seara,suntem de la romtelecom
El: da
Eu: Dupa cum stiti cosmote este mana-n mana cu romtelecom, aveti fix?
El : da am
Eu: daca veniti la noi, in oras de unde sunteti si dumneavoastra puteti castiga 3 fixuri gratis.
El: Nu multumesc am destule telefoane.
Eu: aa,si trebuie sa mi te lauzi mie (presupunand ca a inchis, iar el a crezutk am inchis si cica spune
- la naiba, vezi anica de ce ti am spus s nu luam asa multe telefoane?
rolling on the floor)) a fost super...si au mai fost day dreaming laughing

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Si ce treaba are prostia din capetele voastre cu dragoste&sex?!

| MMihai a răspuns:

Aveți minte, să dați și la alții!

| Roberta a răspuns:

Doamne de cand e gluma asta

| BRG a răspuns:

Mătușa mea și cu colega ei de clasă făceau farse la telefon pe timpul lui Ceaușescu, se dădeau de la apa nova(nu știu cum se numea pe vremea aia), suna și întreba, alo aveți apă caldă? Ăia normal spuneau că nu, și atunci ea spunea, a de aceea vă put picioarele., și închidea telefonul.

| TheSol a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=wLHkxjKO3OQ

Convingeti`va singuri`.;))
E veche asta :). Cred ca o stii si tu Ghost.

| MeGhosta a răspuns:

Penibil.

| Haose a răspuns:

Macar daca faceati o farsa originala.

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Ce pacat ca nu e gluma voastra,e de cand lumea si pamantu farsa asta, am vazut-o si pe net...e, macar v-ati distrat si voilaughing)

| silviu766 a răspuns:

Sunteti cei mai prosti tampiti din lume stiti? cear fi daca...da-i pace. aveti un cap cat o nuca pe vreamea ierni!

| XXXMony a răspuns:

Hai ca ii veche faza

| thisissolawl a răspuns:

Pai apare la dragoste si sex deoarece prietenul ei a vb cu respectiva baba.rolling on the floor))

| stefan111stefan a răspuns:

Foarte tare freate! am ras de m-am prapadit!