| anonim_4396 a întrebat:

Deci,2 ani incontinu mi-a placut si inca imi place de un baiat.Anul trecut am vorbit cu el, nu am fost intr-o relatie cu el, doar vorbeam si spunea ca ma iubea, eu la randul meu ii spuneam la fel. Dupa un timp mi-a spus ca nu mai putem sa vorbim si ca nu stiu ce.Bun l-am intrebat de ce si a zis ca nu poate sa-mi spuna.straight face. Acum cateva luni i-a spus unui coleg de clasa ca poate se va impaca cu mine straight face. Zis si facut, am reluat din nou. Ne intalneam aproape zilnic, cu el mai venea inca un coleg de clasa, adica un fost coleg de clasa. Dupa ce am inceput sa-l cunosc am trecut intr-o zi pe langa casa lui, e un baiat destul de sarac, care munceste foarte foarte mult si pentru asta il admir. Nu.mi pasa ca el e sarac. Eu avand o situatie financiara mai buna ca el. Chiar nu mi.a pasat. Acum cateva saptamani am aflat ca el se da la multe fete, prinzandu-se de sani si de fund. Nu prea mi-a venit sa cred pana am vazut. Intr-o seara a venit cu prietenul lui si am stat pana la 12 pe-afara, era noapte. Bun dupa ce am plecat acasa, l-am sunat si am vb la telefon, el tot imi pune intrebari de genul: " sa ne jucam de-a mama si de-a tata ", Bine ma a glumit. Ca mi-a spus ca nu-i asa prost si doar glumeste, iar eu i-am zis " Daaa " cu sens de nu normal.Nu sunt proasta la cap. Si din ziua aia n-am mai vorbit deloc cu el. Acum doua zile o prietena din satul lui ( am uitat sa mentionez ca suntem din sate diferite ), mi-a zis ca Alin ( prietenul baiatului de care imi place ) i-a spus ei, ca daca Marius ( asa il cheama pe baiat ) ar vrea sa fie cu mine, eu as accepta. Incep sa cred ca Mau, doar si-a batut joc de mine, dar intr-un fel nu cred, pentru ca ca nu mi-a facut nimic. Nici macar n-am fost cu el. Sunt nelinistita.:. Nustiu ce sa zic, nu stiu ce sa fac. Intr-o zi mi-a spus ca l-a intrebat o fata daca vrea sa fie cu el, iar el i-a zis nu pentru mine.
Voi ce credeti? El chiar m-a iubit sau si-a batut joc de mine? In primul rand n-ar fi in masura sa-si bata joc de mine. Pentru ca majoritatea baietilor bogati isi bat joc de fete, nu cei saraci. Venea de fiecare data la mine cand il chemam. A terminat a 8a, si i-am dat floare... Sora lui si fratii lui tot zic ca le sunt cumnata.
Apropo am uitat sa zic despre o fata Teodora mai mica decat mine la ani, de care lui i-a placut si cred ca inca ii place, iar Teodora e o nesimtita, si normal ca vrea sa fie cu el.
Intr-o seara m-a sunat teodora si mi-a zis ca a vorbit cu Alin ( prietenul lu Mau ) Si Teodora nu stiu ce i-a zis si a spus ca sa taca, iar alin a zis : " Doar daca te combini cu Mau " iar ea a spus ca Mau sa se combine cu mine, iar alin a spus ca lui Mau nu-i place de mine. Off. Nu mai pot ce sa fac? Cum sa fac? Dau funda, ajutati-ma va rog!
P.S.: Inainte ca sa ma tot intalnesc cu el, adica sa ne "impacam" am fost la el in sat si m-a vazut Alin [ prietenul lui ], iar seara pe la 11:30 a venit la mine acasa...

7 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Sti daca ai spus adevarul in legatura cu indiferenta fata de starea lui financiara sa stii ca eu te admir dar dupa comportamentul lui pervers (cu tupeu) nu cred ca ar merita pe cineva adica gandeste-te si tu acum esti cu el si la scoala se joaca cu nu mai stiu eu ce...

| xBarbiieKelly a răspuns (pentru SakonSIUkon):

Da ai dreptate. happy De fapt la scoala nu face asa, ca il nu.i cu prietenii luihee hee. Da cand ii in sat la el cu toti prietenii atunci isi da aere rolling eyes. Eu nu stiu ce sa cred daca i.a placut sau nu de mine.oh go on

| Biinnnuttza a răspuns:

Incearca sa nu il mai bagi in seama si sa vezi daca te cauta si daca o face atunci simte ceva pentru tine iar daca nu ii pasa sfatule meu e sa il uiti! sper sa faci aleferea corecta! funda?puppy dog eyes

| xBarbiieKelly a răspuns:

Ma scuzati pentru " roman ", inca nu e tot, da vreau sa-mi dati un sfat bun.sad Multumesc :*. Funda celui mai bun sfat! happy

| Xhenti a răspuns:

Salut, baiatu asta poate te place, poate nu nu stiu ce sentimente are deoarece nu l-am cunoscut, eu sunt baiat si stiu la ce poate sa ma duca minte de la o relati, la sex daca intelegi ce zic, cum sa te fac sa intelegi, el sta cu tine doar pentru ca te-a crezut mai naiva si crede ca o s-o faci cu el cel mai sigur sfat este sa stai departe de baieti din astea (iti zic asta din propria experienta cu fetele asa am zis si eu toti barbati suntem la fel de la o fata, mai vrem una inca una, inselam vreo doua, le vrajim pana incep sa moara dupa noi si atunci e momentul ideal pentru a o face ) parerea mea stai departe de el! vrea doar sa profite de tine! bafta sper sa ai noroc a si id meu daca vrei sa mai vb xproback@yahoo.com

| xBarbiieKelly a răspuns (pentru Xhenti):

Faza e ca el a glumit la treaba cu sexul, iar eu nu sunt atat de proasta sa fac asa ceva raised eyebrows. Plus ca nici el n.ar face.o rolling on the floor). Tatal lui il pune mult la munca si mama lui la fel straight face. Doar ca mi se pare foarte indiferent..Si la noi in zona nu se prea fac din astea. happy Intelegi, el n.ar fi in stare de asa ceva. Doar gura e de el, si a zis chiar el ca glumeste doar laughing

| Moldovan_Gabi_1990 a răspuns:

Tot ce trebuie sa stii ca trebuie sa ai prieteni buni daca siau batut joc de tine sunt prosti nu asa trebuie sa te comporti cu o fata cu fetele trebuie sa te coporti frumos trebuie ai grija de ele nu sati bati joc sunt tare proti cred ca ti-a fost greu ai grija cu cina stai sunt baiat stiu bine mie mi-ar placea de tine...